Sayfa 2/39 İlkİlk 123412 ... SonSon
458 sonuçtan 13 ile 24 arası

Konu: Seviyeli Tartisma Ortami

Teşekkür Teşekkür 
    510
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    957
    Toplam Teşekkür
    340 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı kegen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu traderslm abi hiç aklımdan çıkmıyor.3 sene önce idi sanırım hissenette yazmıştı.Kızım rahatsız diye o abiye öyle bir sevgi beslemişti ki herkes.Kızının sürekli kanının değişmesi lazımdı.Öyle bir hastalığı vardı.Bu abimiz şunun espirisini yapmıştı.Kızı bir gece süt istemiş.Süt süt diye bağırıyormuş.Sabah pınarsüt 2 tavan çekmiş.Tüh tiyoyu kaçırdık yine minikten diyordu.Ah be ne günler geçmiş forumlarda.Bunları çoğu insan bilmez.Ben dün gibi hatırlıyorum.Orada felix diye bir abi daha vardı dow yazıyordu.Sansasyonel şeyler yazmıştı.Adamı 3 yıl sonra buldum engellenmiş engeli aralıkta kalkmış.Tanışacam o adamla.O adam çok değerli birisi.Ama bunu kimse bilmez.Forumlarda kıçıkırık değersiz insanlara değer vereceğinize böyle değerli adamlara değer verin.
    sen kimsin arkadaşım kimin ne kadar değerli değersiz olduğuna karar verecen......

okudum geriye yönelik az çok yazdıklarını.....

adam gibi bir tane analizin mi var......ya okuyan çocuk bile güler gün içi yazdığın ters pozisyonlara......yok endeks çıkacak yok düşecek yok cart yok curt.....

kime değer veriyorsan git tanış.....ama burda insanlara laf atma.....
    yaw girip iki yorum okuyalım diyoruz hale bak......

çok hikaye okuyorsun sen sanırım....milletle uğraşmayı bırakta işine gücüne bak....

2. The Following 4 Users Say Thank You to mordak For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    536
    Toplam Teşekkür
    290 Yazısı Teşekkür aldı

asticim tartışma topigi acıcak vaktim yoktu gecici olarak buraya demir attım daa simdi acıyorum
    İletişim: mersiyk@voborsa.com

Analizinin arada kaynamamasını isteyenler,analizlerini aynı zamanda Analiz Deposu topiğine koyabilirler.

4. The Following User Says Thank You to mersiyk For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    536
    Toplam Teşekkür
    290 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Seviyeli Tartisma Ortami

............
    İletişim: mersiyk@voborsa.com

Analizinin arada kaynamamasını isteyenler,analizlerini aynı zamanda Analiz Deposu topiğine koyabilirler.

Teşekkür Teşekkür 
    846
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.356
    Toplam Teşekkür
    611 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı kegen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak tanımam etmem o yazı yazan adamı.Ama hergelene saldırmayın.Burada niceleri böyle saldırıldığı için yazmamaya başladı.Forumun büyük abileri ablaları takılıyor bazıları.Varya böcekten farkı yok onların.Sürüngenlik yapmasınlar.
    kardeşim madem tanımıyorsun niye yorum yapıyorsun ..adam belki suçlu.sen avukatmısın..vatandaşa böcek diyorsun yoksa savcı mısın...

7. The Following 2 Users Say Thank You to kamyon şöförü For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

anasayfa gercekten harika olmus. yonetimi tebrik ederim.
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

Teşekkür Teşekkür 
    1.405
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.394
    Toplam Teşekkür
    771 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı catedral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın mozkan rahatlamıştır umarım...,
    catedral hanım eğri oturup doğru konuşalım, üslup çok önemli, mozkan bey belki biraz sert olmuştur ama haklılık payı var,

sabah banada bir ifadesi oldu bu arkadaşın öğretmenin öğrencisine not vermesi gibi ama ben ses etmedim huzursuzluk olmasın diye,

ben sayfa sayfa takip edemiyorum her sayfada 10 post var 5-6 sı kendisinin hep bir iki kelime, msn de yazışır gibi

kendine bir topik açıp ordan istediği gibi istediğini yazabilir sınırsızca bence mantıklısı bu, yoksa yeni kegen ronaldinyo vs vakaları bizi bekler.

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı traderx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    catedral hanım eğri oturup doğru konuşalım, üslup çok önemli, mozkan bey belki biraz sert olmuştur ama haklılık payı var,

sabah banada bir ifadesi oldu bu arkadaşın öğretmenin öğrencisine not vermesi gibi ama ben ses etmedim huzursuzluk olmasın diye,

ben sayfa sayfa takip edemiyorum her sayfada 10 post var 5-6 sı kendisinin hep bir iki kelime, msn de yazışır gibi

kendine bir topik açıp ordan istediği gibi istediğini yazabilir sınırsızca bence mantıklısı bu, yoksa yeni kegen ronaldinyo vs vakaları bizi bekler.

haaaaaaa... siz takib edin diye satırlarca yazılması gerekiyor seans sırasında ölemi?

Forumda nasıl yazı yazılması gerekir.. Vob seansı sırasında diye kurallar silsilesi hazırlayında öğrenelim..

Bizler forum kuralı bilmiyoruz...

Sayın seren in yazılarını yukarda adı geçen kişilerle bir tutuyorsanız bende yazmıyorum bundan sonra...

11. The Following 10 Users Say Thank You to catedral For This Useful Post:

Yer
    Dünya
    Teşekkür Teşekkür 
    1.363
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6.919
    Toplam Teşekkür
    1.827 Yazısı Teşekkür aldı

ya benim anlamadığım bir insan az kelimeli çok mesaj yazıor diye ne mantıkla eleştrilebilirki?? sen rahatsızmı oldun? banlarsın bu zaatı olur biter. foruma adına konuşulmaması gerekir bence. sn seren bu piasada sözü sazı geçen hakkaten de hepimizi cebinden çıkarabilcek bi zaattır. bence adam harcamak bu kdr kolay olmamalı.
    Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satmaya kalkar.

Bizi üç kuruşa satanları biz bedavaya veriyoruz.

13. The Following 4 Users Say Thank You to Vob Trader For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.610
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.648
    Toplam Teşekkür
    494 Yazısı Teşekkür aldı

Sizinki de bir öneri.

Yanlız ayrı bir topik işi ya yönetimin yada çoğunluğun desteği ile olmalı.

Çoğunluk rahatsız oluyormu ?

Buraya kadar benim takip ettiğim iki kişi hariç rahatsız olan yok.
    İnsanlar geleceği bilemez, düşündüğünü veya duyduğunu değil gördüğünü trade et, terse giderse stop yap.
    ---------------
    Burada yer alan bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, hele al-sat tavsiyesi hiç değildir.

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür

bende yazmıyorum bundan sonra vob la ilgili bişi..

Bu iki kişi kendi çalsın kendi oynasın...

Yer
    VOBiX.NET
    Teşekkür Teşekkür 
    668
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    8.033
    Toplam Teşekkür
    3.523 Yazısı Teşekkür aldı

Flood koruması eklenirse foruma sorun kalmaz. Belirli bir süre örneğin 2dk içinde ard arda yazılan mesajlar otomatik olarak ilk mesajda birleşiyor.
    Konu VOBiX tarafından (26.01.09 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.
    Pozsiyon yok ama ruh halim kısa ve orta vade vade beklentimi gösterir.
    AL SAT tavsiyesi olarak algılamayın. Ben ki 3-4 yıllık bir amatörüm. Siz üstadlara bakın!
    Bir hatam olursa affola, sizi rahatsız eden bir mesajım olursa özel mesaj atın sileyim.

17. The Following User Says Thank You to VOBiX For This Useful Post:

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür

Alıntı VOBiX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Flood koruması eklenirse foruma sorun kalmaz. Belirli bir süre örneğin 2dk içince ard arda ayzılan mesjalr otomatik oalrak tek ilk mesajda birleşiyor.
    Yaa yok evgili vobix

2 dakkada bir mesaj falan.. Al tut yat yapanlar istedği uzunlukta yazı yazar.. Piyasada işlem yapan adam ya hiç yazmaz yada arada bi satır yazar..

19. The Following 8 Users Say Thank You to catedral For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri