Sayfa 1/4 123 ... SonSon
43 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Vobda En Güvenilir Aracı Kurum Uygun Komisyon

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Teşekkür Teşekkür 
    106
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    90
    Toplam Teşekkür
    64 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Vobda En Güvenilir Aracı Kurum Uygun Komisyon

Slm Arkadaşlar Vob Geçmişi 11 Aylık 2 Hafta Deniz Türevle çalıştım Sonrası Sanko Yeni Arkadaşların Merak Ettikleri Olur Açılısı Yaptım Slmlr

Teşekkür Teşekkür 
    2.536
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10.046
    Toplam Teşekkür
    3.420 Yazısı Teşekkür aldı

sankoda net 1.05 ytl veriyorum..daha önce vob 70.000 lerde iken bu miktar iyi idi..ama şimdi yüksek kalıyor...

Teşekkür Teşekkür 
    5
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24
    Toplam Teşekkür
    12 Yazısı Teşekkür aldı

burada tera menkulle çalışan bayagı arkadaş var sanırım. biraz bilgi verebilirmisiniz.

mesela işlem hacmim düşük buna ragmen ne gibi hizmetler alabilirim.
    1. ekran olarak ne veriyorlar, ne üzerinde işlem yapıyorsunuz. hiç olmazsa java matris üzerinde vob ekranı bile olabilir.
    2. komisyon oranları nedir
    3. müşteri hizmetleri nasıldır.
    4. ekran donması felan yaşanıyormu
    5. kurum olarak güvenilirmi, saglam mı , batma rski olabilirmi ( malum 2009 da bir çok kurum kapanabilirmiş)

Yer
    Dünya
    Teşekkür Teşekkür 
    1.363
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6.919
    Toplam Teşekkür
    1.827 Yazısı Teşekkür aldı

günlük hacmi 500 civarı olanların peşlerinden aracı kurumlar koşar zaten.
    Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satmaya kalkar.

Bizi üç kuruşa satanları biz bedavaya veriyoruz.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Vob Trader For This Useful Post:

Yer
    Dünya
    Teşekkür Teşekkür 
    1.363
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6.919
    Toplam Teşekkür
    1.827 Yazısı Teşekkür aldı

sankonun üstüne de kurum yok zaten şu alem de. ucuz komisyon verioz diyenler de şuna dükkat edin. telefon hizmeti yok. allah muhafaza net gitse tersde kalsanız dışarda olsanız. yan bastınız direk yani. bunu da dikkate alın derim.
    Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satmaya kalkar.

Bizi üç kuruşa satanları biz bedavaya veriyoruz.

7. The Following 2 Users Say Thank You to Vob Trader For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    2.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.338
    Toplam Teşekkür
    2.832 Yazısı Teşekkür aldı

Güven Menkul 0.80 işlem hacmi artarsa daha uygun komisyon ayda 600 adet işleme matrixx gold veriyor tel ile işlem yapılıyor 6 aydır çok memnunum

Teşekkür Teşekkür 
    597
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    248
    Toplam Teşekkür
    63 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı cansalk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne guvenıı kardess yaa bırakın bu ıslerr sermayesı ne ozsermayesı ne sonra guven yan gel kurum kapansınn meleee durr.gedık yatırım uzerıne kurum tanımam.matrık derınlık bedava vob foreks alım satım bedava kontrat bası 1 ytl daha ne olsun bıraz pahalı ama kurum kaya gıbım saglam.gıt gedık tophane subeye tulay hanımı bul yapsın sana da bır kıyakkkkk
    matriks verdiğine emin misiniz
    foreks veriyor diye duydum

Teşekkür Teşekkür 
    87
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    63
    Toplam Teşekkür
    35 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı cansalk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..................................

Burası gedik yatırım reklam yeri değil,üstüne üstlük bunu yaparken başka bir aracı kuruma çamur atamazsın.Çok meraklıysan sermaye ve özsermayesini veririm ama reklama girer,senin seviyene inmiş olurum,ben 12 yıldır Güven'le çalışıyorum,senin bu yaptığın hem terbiyesizlik hem de suç,umarım moderatörler seninle gerektiği şekilde ilgilenir

11. The Following User Says Thank You to simba For This Useful Post:

Yer
    Eski Saray
    Teşekkür Teşekkür 
    5.603
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    11.611
    Toplam Teşekkür
    2.720 Yazısı Teşekkür aldı

yaklaşık 1.5 yıldır Sanko ile çalışıyorum.. Bir çok aracı kurumla çalıştım.. İlk başlarda yaşanan sorunlar uzun zamandır halloldu.. Önemli olan karşılıklı iyi niyet.. Ve güven..

Diğer kurumlar hissede komisyon rekabetinden dolayı vob müşterilerine yüklenip çok yüksek komisyonlar alırken Sanko bu piyasaya 1 ytl ye de bu işin yapılabileceğini gösterdi....

13. The Following 3 Users Say Thank You to catedral For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    6
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    102
    Toplam Teşekkür
    55 Yazısı Teşekkür aldı

Smile

Alıntı catedral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1.5 yıldır Sanko ile çalışıyorum.. Bir çok aracı kurumla çalıştım.. İlk başlarda yaşanan sorunlar uzun zamandır halloldu.. Önemli olan karşılıklı iyi niyet.. Ve güven..

Diğer kurumlar hissede komisyon rekabetinden dolayı vob müşterilerine yüklenip çok yüksek komisyonlar alırken Sanko bu piyasaya 1 ytl ye de bu işin yapılabileceğini gösterdi....

evet bende bir aralar sankoyla çalışıyodum ama o kadar çok sistemde kopmalar yaşandıkı ettiğim zararla her halde sanko kendine yeni bir sistem alırdı.Bende istemiyerek ayrılmak zorunda kaldım,kurumsal bir yapı bence çok önemli şu anda gedik yatırımdan işlem yapıyorum derinlikli ekranda veriyorlar sorunsuz bir biçimde çalışıyorum en önemliside bu

15. The Following User Says Thank You to asyalı For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24
    Toplam Teşekkür
    12 Yazısı Teşekkür aldı

ataonline oradan yfas ,sanko, tacirler , alan , meksa derken tekrar ataonline geri gelldim. Komisyonum onbinde 4 , ama fazla hacmim ( aylık 50 endeks kontratı ) fazla olmadıgı için komisyonu sorun etmiyorum.

avantajları
    1. 50 kontrat işlem yaparsanız derinlikli ekran veriyor
    2. vob fiyatlarını wab sitelerinden izlyorum ve işlemlerimi ordan yapıyorum. artık ekranı sadece kapanışta izliyorum. gün içi ise şartlı emir bırakıyorum. saatte 1 fiyata bakıyrum okadar
    3. call center tarzı telefon işlemi oldugu için eskidem müşteri temsilcisine ulaşamama gibi bir sorun yaşamıyorum.
    4. müşteri hizmetlerinide begeniyorum. her sorum cevap veriyorlar.

fazla aracı kurum degiştirince işin b.ku çıkıyor en iyisi 1 kurumla çalışmak . neredeyse 4 ayda bir kurum degiştirirdim.

piyasada onbinde 2 ile hatta hacim yüksekse altında çalışan bir çok kurum var.

şu aralar ataonline ile iligili pek hoş olmayan şeyler duymaya başladım. maddi sıkıntıları oldugu konusunda böyle birşey var ise buradan veya özelden paylaşa bilirmisiniz.

Teşekkür Teşekkür 
    6
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    102
    Toplam Teşekkür
    55 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı parapara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ataonline oradan yfas ,sanko, tacirler , alan , meksa derken tekrar ataonline geri gelldim. Komisyonum onbinde 4 , ama fazla hacmim ( aylık 50 endeks kontratı ) fazla olmadıgı için komisyonu sorun etmiyorum.

avantajları
    1. 50 kontrat işlem yaparsanız derinlikli ekran veriyor
    2. vob fiyatlarını wab sitelerinden izlyorum ve işlemlerimi ordan yapıyorum. artık ekranı sadece kapanışta izliyorum. gün içi ise şartlı emir bırakıyorum. saatte 1 fiyata bakıyrum okadar
    3. call center tarzı telefon işlemi oldugu için eskidem müşteri temsilcisine ulaşamama gibi bir sorun yaşamıyorum.
    4. müşteri hizmetlerinide begeniyorum. her sorum cevap veriyorlar.

fazla aracı kurum degiştirince işin b.ku çıkıyor en iyisi 1 kurumla çalışmak . neredeyse 4 ayda bir kurum degiştirirdim.

piyasada onbinde 2 ile hatta hacim yüksekse altında çalışan bir çok kurum var.

şu aralar ataonline ile iligili pek hoş olmayan şeyler duymaya başladım. maddi sıkıntıları oldugu konusunda böyle birşey var ise buradan veya özelden paylaşa bilirmisiniz.

bence hıcbır sekilde sorun olacagını sanmıyorum cunku bu tıp aracı kurumlardan işlem yaparken

1-sermaye ve ozsermaye durumuna
    2-internet sitesi ne oranda guncellenıyor ve gunluk bulten yorumları ve arastırma raporları varmı
    3-3-6-9 12 aylık bılanco dıpnotu ve spk tarafından daha once herhangıbı sebepten dolayı kapatma yasamışmı.bunlar cok onemli cunkı aracı kurumlar gercekten cok zor durumda ne olursa olsun buyk kurum ve ozzsermayesi 10 milyonun uzeınde kurumlarla calış ve piyasada ilk 20 ye gırıen kurumla iş yap

diğer bir konu komısyon su anda onbınde 3 havada karada veriyorlar
    ben gedık yatırım ile calışıyorum 80 kurusa kı bunun içinde derınlıklı ekranda veriyolar call centerı var.ayrıca kendı musterı temsilcimde var.sonucta krızı bız k.y larak fırsata cevırmenın zamanı.malum vobta ilk baslarda 5 ytl alınıyordu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri