Eft Saatleri Kaçta Başlıyor? Eft Emri Ne Zaman Verilmeli

Eft işleminizin gün içinde tamamlanması için bankanızın gün içi eft saatleri ne ise bu saatler arasında emir vermeniz gerekmektedir.
Genelde banka açılış saatleriyle eft emirleri alınmaya başlar ve mesai saatleri bitiminden bir saat öncesine kadar eft yapabilirsiniz. Bazı bankaların son eft kabul saatleri daha erken saatleri örneğin “15.30” u bulabilir.

Eft saatleri kaçta başlıyor?

Eft işlemleri diğer bankalara para gönderilirken kullanılır. Kendi bankanız için havale seçeneğini kullanmanızı hatırlatmak isterim. Farklı bankalar arası yapılan eft işlemlerinin belirli saat dilimlerinde yapılabiliyor olması bu saatler dışında emir verildiğinde bir sonraki mesai saati başlangıcına sarkması demektir.

Eft saatleri hafta içi bankanın belirlediği saatlerde biter ve başlar her bankanın işlem saati farklılık göstereceğinden genelde 9.00 bazı bankalarda ise eft emri kabulu 8.30 da başlayabilir.

Eft saatleri kaçta başlıyor sorusunun tam cevabı 8.30 ile en geç 9.00 saatleri arasında başlar ve 15.30 ile banka mesai saati bitimine kadar sürebilir.

Eft Saatleri Kaçta Başlıyor?

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?

Eft işlemini gerçekleştirdikten sonra yani eft emrini verdikten 15 dakika sonra karşı hesaba para transferi …

Shortları haftaya rahatlayacak bir yapı hazırlamış

Shortları haftaya rahatlayacak bir yapı hazırlamış ayu pala…aktif olması dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir