Ana Sayfa / ekonomi / Atlasglobal’den bilet fiyatlarına yüzde 20 indirim

Atlasglobal’den bilet fiyatlarına yüzde 20 indirim

Atlasglobal Havayolları, tüm iç hat uçuşu biletlerinde 27 Aralık evveliyatına kadar yüzde 20 indirim yapma sonucu aldı.

Atlasglobal Havayolları, hükümetin “Enflasyonla Topyekun Savaşım Programı”na destek verme sonucu aldı.

Hükümetin iş yaşamına “fiyatlarınızda yüzde 10 indirim yapın” çağrısına katılma sonucu alan Atlasglobal Havayolları, tüm iç hat seferlerinde geçerli olmak suretiyle bilet fiyatlarını yüzde 20 oranında düşürdü. Yüzde 20 indirimli biletler, 27 Aralık 2018 evveliyatına kadar geçerli olacak.

Mevzuyla ilgili bir izahat icra eden Atlasglobal Havayolları Tecim Operasyonlarından Görevli Genel Müdür Yardımcısı Nevzat Arşan, “Ekonomileri kuvvetli olan ülkelerin şirketleri de kuvvetli olur. Bu bakış açısıyla vatanımızda son aylarda artan enflasyonu düşürme kampanyasına mühim bir destek verme sonucu aldık. Hükümetimizin yapmış olduğu yüzde 10 indirim çağrısının üzerine çıkarak tüm iç hat uçuşlarımızda 27 Aralık evveliyatına kadar yüzde 20 indirim yaptık. Bu kararımızla hem senelerdir bizi yeğleyen misafirlerimizin bütçelerine destek olmak hem de ülkemizin hak etmiş olduğu seviyeye gelmesine destek vermek istiyoruz” dedi.

Bu Da Dikkatini Çekebilir

Yabancı yatırımcı için hizmet ofisleri açılacak

Türkiye'deki yabancı yatırımcıların vatandaşlık veya uzun dönem ikamet izni işlemlerinin tek noktadan takibinin yapılması ve başvuruların en kısa sürede sonuçlandırılması amacıyla Ankara ve İstanbul'da hizmet ofisleri açılacak.

Dolar kuru bugün ne kadar? (15 Ekim 2018 dolar – euro tutarları)

Dolar - euro kaç TL? Dolar kuru en son ne kadar oldu? Bankalararası piyasada döviz kurlarında son durum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *