Asttatin:EURUSD 60dk-GUN-HAFTA

EURUSD 60dk-GUN-HAFTA


Önceki hafta 1.3150 civarlarında 1.3250 direncine işaret ederek kısa vadede gevşemenin olası olduğunu ancak haftalık grafikte 1.2600 civarlarında, güçlü bir ikili dip olasılığı olduğundan bahsetmiştim. Parite 1.3304 görüp 1.2709 a kadar gevşedikten sonra yukarı döndü. Günlük grafiğe bakıldığında önemli bir yukarı hazırlığı görüyorum.. İşlemlerimde kullandığım 60 dk lık sistem 1.2830 dan bu yana alda ve yukarı hareketi destekler bir görüntüye sahip..

Temel tarafa bakıldığında ise; hep söylendiği üzere Amerika hapşırırsa Dünya zatürre olur sözünü aksi durum için de okumak gerekir. Yani ABD de işler yoluna girer gibi görünürse, Dünyanın geri kalanının bu yöndeki tepkisi de hızlı olacaktır. Diğer yandan; ABD de kamu maliyesinin gevşetilmesi (Obama Paketleri) de USD nin değer kaybetmesini destekleyecek bir husustur..

Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  EURUSD60dk.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü:  111,7 KB (Kilobyte) Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  EURUSDGUN.jpg Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  112,4 KB (Kilobyte) Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  EURUSDhaf.jpg Görüntüleme: 0 Büyüklüğü:  107,3 KB (Kilobyte)

Bu Da Dikkatini Çekebilir

xu030 da haftalık sinyaller

xu030 da haftalık sinyaller, son sinyal çukurda kalmış, … asla kalmaz, örneklerde görüldüğü üzere bir …

Son birkaç gündür diplerde ters obo oluştu .

101.200 üstüne çıkabilirse çok çok şiddetli bir çıkış olur . Ama adı üstünde ters obo …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir