Astatin:VOB30, 60 dk ve gün

VOB30, 60 dk ve gün


60 dakikalığa bakıldığında, bir süredir gündem olan OBO nun artık geçersiz olduğunu ve aksi gibi bir de TOBO ihtimali olduğu görülür. Aşırı alım indikatörlerinde alarm yok. Sistem alda, indikatörler güçlü. Günlük grafiğin alda olduğuna ve bugün hangi direncin üzerinde olduğuna dikkat etmek gerekir. Bunun tuzak olma ihtimali bir önceki al verdiği noktaya göre oldukça azdır..

Yeri gelmişken, uzun süredir devam eden AYI piyasası pek çok yatırımcı ve analisti tek yönlü düşünmeye itiyor. Her yükselişe, vay hain şortcular yine gömmek için tuzak hazırlıyor gözü ile bakıyorlar ve her yükselişin çok kısa kalacağına sonsuz bir inanç besliyorlar.. Bu bakış açısı çok tehlikelidir ve çok büyük kayıplarla sonlanır. O yüzden bırakın sisteminiz nereye götürüyorsa oraya götürsün sizi.

Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  xix66666.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü:  119,7 KB (Kilobyte) Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  ViXgun.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü:  114,6 KB (Kilobyte)

Bu Da Dikkatini Çekebilir

xu030 da haftalık sinyaller

xu030 da haftalık sinyaller, son sinyal çukurda kalmış, … asla kalmaz, örneklerde görüldüğü üzere bir …

Son birkaç gündür diplerde ters obo oluştu .

101.200 üstüne çıkabilirse çok çok şiddetli bir çıkış olur . Ama adı üstünde ters obo …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir