Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
181 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Usd/Trl

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür
    1.578 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Usd/Trl

Usd/Trl.....

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

ne olacak bu doların haline diye düşünenlere şunu söyleyeyim paritedeki hareketi bir yana bırakırsak 1.20 üzerine çıkmadan bir toparlanma olacağını düşünmüyorum. Şu an bence düşüş trendi 1.10 hedefini bile gösteriyor grafikte ama tabi 1.15 lerde MB bankası gelip de müdahale edecek mi onu hep beraber göreceğiz. Şahsi fikrimdir dolar borcum olsa kapatırdım fırsatını bulmuşken dolarım olsa da 1.10 olur diye bozmazdım. Ama grafik ne diyor derseniz 1.20 üstüne çıkmadan bir şey olmaz satış baskısı devam eder diyor.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

1.1950 de açılıştan sonra bankalar arası piyasada satış geldi . Yine yukardaki yoruma geliyorum buradaki 1.20 seviyesindeki ortalamalar ne tesadüftür ki bugün 1.1950 deydi tam sabah baktığımda yani bu seviye üzerine çıkmadan dolar dip yaptı demek bence şimdilik zor.
    Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür

Yer
    İzmir
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür
    1 Gönderisine 1 kere teşekkür edildi

1.2126 cok onemli bi dirençti ve parite dün bunu kıramadı.. tam 1.2126 dan sekti...

1.1965 görebiliriz persembe seansında. parite şu an cıkmaya niyetli degil yukarı.

Yer
    İzmir
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür

Alıntı Alfista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.2126 cok onemli bi dirençti ve parite dün bunu kıramadı.. tam 1.2126 dan sekti...

1.1965 görebiliriz persembe seansında. parite şu an cıkmaya niyetli degil yukarı.

evet su an parite 1.1965 te... Bakalım yeni gün ne getiricek. Pazartesi görüşürüz. Cuma günü bilgisayar başında olmıycam... Herkese iyi tradeler.

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür

Alıntı Alfista Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet su an parite 1.1965 te... Bakalım yeni gün ne getiricek. Pazartesi görüşürüz. Cuma günü bilgisayar başında olmıycam... Herkese iyi tradeler.
    hayırlı tatiller sn alfista

Yer
    İzmir
    Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1
    Toplam Teşekkür

1.1820 seviyesine dogru bi düşüş olacağını tahmin ediyorum.. 1.1900 önemli bir destek idi ve kırıldı.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6
    Toplam Teşekkür
    3 Yazısı Teşekkür aldı

nedense bu dolar gozume guzel gelmeye basladı grafıkte renklı olunca bır guncelleyeyım ıstedım.. ozellıkle vob ıslemı ıcın.... spot pıyasa grafıgını paylasıyorum ..
    1.16 - 1.15 destekler formasyon hedefı ıcın 1.26 - 1.30 dırenc ve hedefler...

vadelı ıslemler ıcın olası formasyon hedefını yakalarsanız yanı su asamada 1.21 fıyattan yada 1.20 fıyattan actıgınız pozısyonlarda 1.35 vadelı dolar kurunda % 100 kar etmıs olursunuz...
    sevgıler....
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6
    Toplam Teşekkür
    3 Yazısı Teşekkür aldı

benım grafık kaybolmus yada ben goremıyorum
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    5
    Toplam Teşekkür
    4 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı DeTaY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım grafık kaybolmus yada ben goremıyorum
    grafiğin orada duruyor sn detay

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6
    Toplam Teşekkür
    3 Yazısı Teşekkür aldı

ılgınc sevgılı traderslm baska bır bılgısayardan baktım grafık yoktu bugun acaba dedım bır sorun mu var ama ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri