Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 850

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 850

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 851

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 851

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in [path]/showthread.php on line 854

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in [path]/showthread.php on line 859

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 866

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 866
Hangi veri ekranını kullanıyorsunuz? - Sayfa 5 - Vob Borsa Fx FORUM
Vob Borsa Fx FORUM  
Go Back   Vob Borsa Fx FORUM > Teknik Analiz ve Temel Analiz > Teknik Analiz

Anketimiz: Hangi veri ekranını kullanıyorsunuz?
Matriks gold 46 73,02%
Euroline globe 1 1,59%
Ibs real trade pro 3 4,76%
Foreks fx2000 13 20,63%
Katılımcı sayısı: 63. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.06.11, 14:50
SU-TE SU-TE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
yasaklı kullanıcı

Ettiği Teşekkür: 438
351 Gönderisine 1.428 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
SU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuz

Absolutely correct !!!!!!!!!!!

Alt 04.06.11, 15:47
yalcinkr yalcinkr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
sen yenisin galiba

Ettiği Teşekkür: 12
27 Gönderisine 68 Kere Tesekkür Edildi
yalcinkr forumda ünlenebilecek kapasiteye sahip

elimden gelse matriks kullanmayacağım ama mecbur !

yalcinkr tarafindan yazilan bu yaziya asagidaki üye tesekkür etmiştir / katıldığını belirtmiştir:
Alt 10.06.11, 00:47
yasaklı kullanıcı

Durumu:
SU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuzSU-TE gururumuz

şansı var mı bakacaz..............?????

Alt 10.06.11, 01:14
yasaklı kullanıcı

Durumu:

yöntem, sistemi sollamış durumda,,,,,,,,

2 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 11.06.11, 22:59
yasaklı kullanıcı

Durumu:

Tescilli, belgeli bi üçkağıtta koskoca bi bankadan!!! Şimdi biz saf vatandaş olarak bu 2 grafikten hangisine inanalım???? Sadece Matriks olsa ne ala...
Üçkağıt al-sat sinyalleri gosgocaman bi bankanın TA kutusunda da oluyorsa, yandı gülüm keten helva????

4 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 29.06.11, 16:28
eyyüp eyyüp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 16.788
151 Gönderisine 640 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
eyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan birieyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan birieyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan birieyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan birieyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan birieyyüp tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biri

Şimdi bu indikatörlere güvenip işlem yapılacak ,aracı kurum matriksi lem hiç verme daha iyi bunu
Eklenmiş Resmin önizlemesi
Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  grf.jpg
Görüntüleme: 169
Büyüklüğü:  100,2 KB (Kilobyte)  

Alt 29.11.11, 02:37
qazzaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
qazzaq qazzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 452
140 Gönderisine 461 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
qazzaq görkemli parıldamaya başladıqazzaq görkemli parıldamaya başladıqazzaq görkemli parıldamaya başladıqazzaq görkemli parıldamaya başladıqazzaq görkemli parıldamaya başladı

Alıntı:
sync Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar,uzun zamandır matriks kullanıyorum.Yukarıdaki yazılarda genellikle donma ,kilitlenmeden şikayet edilmiş.Yanlış anlamadıysam herkes internet üzerinden veri alıyor.Ben uydu bağlantısıyla çalışıyorum hemen hemen hiç sorun yaşamıyorum tavsiye ederim.Küçük bir receiver ve digitürk bağlantısı yeterli oluyor.Diğer sorunları bilemem .Alım satım modülü olarakta IDB kullanıyorum.VOB işlemi yapıyorum ve verilerimi(fiyat baz)buradan takip edip matriks grafiklerine göre işlem yapıyorum.Kesinlikle işlem ve veri izleme programları farklı olmalı bence.Sabah açılışta endeks değerleri tv'de bloomberg'te daha çabuk geliyor.2 dk.ya yakın gecikme oluyor matrikste.Zaman zaman (yanlış hatılamıyorsam)history dosyasını boşaltıyorum.Matriksi ararsanız bu konuda yardımcı oluyorlar.Bu dosyayı belli aralıklarla otomatik silen bir program için uğraştık olmadı ,manuel siliyorum.Uydu bağlantısını kesinlikle tavsiye ederim.Kota,donma vs .problem olmuyor.Diğer kısımları üstatlar bilir.

Saygılarımla.
Yıl 2012 ve Bu zıkkım hala donma, kilitlenme, yavaşlama, ebroker'da emir gönderilememe gibi olabilecek her sıkıntı devam ediyor.Versiyon olmuş bilmem kaç. Neyse siz Uydudan olunca donma hiç olmuyor demişsiniz. Peki expertler çalışır durumda da durum aynımı. Ve hakikaten inanamıyorum donmamış olmasına. O yüzden soruyorum tekrar. 15.30 ABD verilerinde veya Ülke notları geldiği anlardaki gibi yoğun işlemlerde de ve sistemler vob grafiğinde çalışır haldeyken DONMUYOR mu?

Birde Foreks firmasının efsanevi sanal beklentisidir o. Bende aramıştım kendilerini ama böyle bir çalışmanın olmadığını söylemişlerdi diye hatırlıyorum. Kısaca ismi malum donanriks programına mecburuz.
Hergün dua ediyorum, bir babayiğit çıksada Meta Trader 4.0 ı vob için getirsede bizde sisteme boğulsak ve bunlardan kurtulsak.

Aklımdayken şunuda söyleyeyyim, ben bu Donanriks programına güvenmediğim için vob'u ISE30 kodu ile canlı ve ücretsiz veren smartlive in Meta Trader 4.0 ından da izliyorum. Üzerinde de envai çeşit expert deneyebiliyorum. VOB ile ISE30 un korelasyonu neredeyse birebir gibi. ISE30 normalde bizim IMKB30 endeksin Forex aracı olmasına rağmen, vob içinde gayet kullanılıyor.
Benden söylemesi...

Herkese bol kazançlar ve Donnmayan sımsıcak günler dilerim.
Murphy sabiti: Dünyadaki nüfus sürekli artar ama toplam zeka sabit kalir.

Alt 17.12.12, 13:27
soulcoder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
soulcoder soulcoder isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 235
63 Gönderisine 199 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
soulcoder bayağı taktir görmüş bilgilisoulcoder bayağı taktir görmüş bilgilisoulcoder bayağı taktir görmüş bilgili

matriks gold ama yeterli değil bence

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil