Vob Borsa Fx FORUM  
Go Back   Vob Borsa Fx FORUM > Teknik Analiz ve Temel Analiz > Teknik Analiz

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.02.11, 15:37
selçuklu selçuklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 66.763
13.699 Gönderisine 55.833 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
selçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı var

majörde ... sıkıntı yok .... graf belli ... .zaman belli .. .. wave 3 salınıyor ...

son drum ...

8 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:07
jantrader jantrader isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 145
68 Gönderisine 475 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
jantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladı

İtkisel bir görünüm yok ve 4. dalgaya benziyor sanki...Şimdilik böyle düşünüyorum...

5 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:15
jantrader jantrader isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 145
68 Gönderisine 475 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
jantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladıjantrader görkemli parıldamaya başladı

EURUSD yardım edecek aşağı dalgaya...

6 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:23
secbul secbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 99
79 Gönderisine 414 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
secbul mükemmel bir üyesecbul mükemmel bir üyesecbul mükemmel bir üyesecbul mükemmel bir üyesecbul mükemmel bir üye

Update..

Hala Sarı -iii- Bekliyorum.

4 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:32
atakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
atakir atakir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 9.755
263 Gönderisine 1.351 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
atakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuzatakir gururumuz

Alıntı:
jantrader Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
EURUSD yardım edecek aşağı dalgaya...
bu beklentin gerçekleşmesi ne kadar bir süre öngörüyorsun ? bir hafta veya kötü bi haber 2 gün ?

7 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:34
bull market - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
bull market bull market isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 17.466
7.064 Gönderisine 20.796 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
bull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Haftalık endeks 30 majör dalga analizinde değişiklik yaptım bugünden itibare geçen verdiğim hatalı sayımdı ama kimse bu hatalı demedi...valla bravo, ne zamandan beri 1>5 oldu?
bu grafikte düzelttim..

Şimdi birde yeşil ho ekledim

Görüldüğü üzere majör dalgalarda C4 dalgası en dandik abc düzeltmesi yapan dalga, acipde çarpan bir tarafı olduğu bilinir söylenir..

Şimdi yaşanan C4 dalgasında, 72000 den geçen hareketli ortalamanın altına sarkmasını bekliyorum, 72000 altında long denenebilir, hatta long poz alırım ve 5 süresince long trade ederim...

Şu anda C4 ün oluşumu mavi okla bir önceki C4 oluşumundan biraz farklı olabilir ama sonuçta 72000 altına sarkması normal olur

Mart ayı dert ayı sonuçta, C4 Mart ayında tamamlanır...saygılar...

Alt 25.02.11, 16:44
matador38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
matador38 matador38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.263
227 Gönderisine 1.803 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
matador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı var

mavi 3 ün içindeki krımız 3 en uzun dalga olmalıydı bence. çünkü 3 ün 3ü.
ama sayımınız kırmızı 1 e en uzun itkiyi vermiş. bu sayıma göre bence ya kırmızı 3 bitmedi yada kırmızı 1 in yeri yanlış. ayrıca eski sayımınıza dikkat etmemiştim ama 1>5 olabilir. bi bakıyım eski sayımınıza
bilemem üstadlar ne der?
Alıntı:
bull market Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alt 25.02.11, 16:48
Kardeşimiz

Durumu:
bull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı varbull market şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Selçuklu ne dersin C4 kuvvetli bir patlayıcıdır aynı zamanda, fitil bitipde C4 patladığında 5 için yukarı yaparmı bu sayım

Kim koydu bu C4 patlayıcısını ew sayımına üüwwwwww

İşin yoksa 5 için bekle otur

3 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 16:50
Kardeşimiz

Durumu:

Alıntı:
trader38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mavi 3 ün içindeki krımız 3 en uzun dalga olmalıydı bence. çünkü 3 ün 3ü.
ama sayımınız kırmızı 1 e en uzun itkiyi vermiş. bu sayıma göre bence ya kırmızı 3 bitmedi yada kırmızı 1 in yeri yanlış. ayrıca eski sayımınıza dikkat etmemiştim ama 1>5 olabilir. bi bakıyım eski sayımınıza
bilemem üstadlar ne der?
Hocam mavi 3 olmadı henüz kırmızı 5 olsun o zaman koyacaz mavi 3 ü

Henüz kırmızı içsel 3. dalga en tepe, oda 3 uzun olur teorisine uygun..

Kırmızı 1 yanlış olabilir belki ama şu anda son tepe kırmızı 3 tamam bence...

3 neden doğru olabilir, çünkü 3 en uzun olmalı yada en hızlı olmalıki 5 lik ho yu en fazla ittirerek diğer ho ile arasını diğer dalgalardan daha fazla açmıştır, yoksa rakamsal uzunluk söz konusu olmayabilir.. burada kırmızı 3 ün ho ları açış farkı en büyük olan şu anda tepe olan kırmızı 3 dalgası yapmıştır, 5. dalgalarda bu görülmez, 1. dalgalardada görülmez...saygılar.

Alt 25.02.11, 17:01
matador38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
matador38 matador38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 4.263
227 Gönderisine 1.803 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
matador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı varmatador38 şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Alıntı:
Hocam mavi 3 olmadı henüz kırmızı 5 olsun o zaman koyacaz mavi 3 ü

Henüz kırmızı içsel 3. dalga en tepe, oda 3 uzun olur teorisine uygun..

Kırmızı 1 yanlış olabilir belki ama şu anda son tepe kırmızı 3 tamam bence...
mavi 3 olşumadığını biliyorum. mavi 3 ün iç dalgalarını kırmızı saymışınız ve kırmızı 3 şu anda 1 den kısa. böyle olamaz bence. hem kırmzı 5 bittiğinde mavi 1 ile mavi 3 arasındada fazla fark olmayacak gibi. bu durumda mavi 4 mavi 1 i örter(overlap) bu durumda ise sayımların iç yapısı 3-3-3-3-3 şeklinde değişeceği için tüm kırmzı sayımlarınız iptal olur. yani bu sayım bence çok zorlama. ben acemiyim. selçuklu üstad aha iyi bilir. benimkisi fikir sadece.

Alt 25.02.11, 17:10
Kardeşimiz

Durumu:

eliot dalga sayımında kurallar basittir, aşağıdaki kurallara göre sayıyorum

2 kişi bu gönderiye teşekkür etmiştir
Alt 25.02.11, 17:10
selçuklu selçuklu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 66.763
13.699 Gönderisine 55.833 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
selçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı varselçuklu şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Alıntı:

Haftalık endeks 30 majör dalga analizinde değişiklik yaptım bugünden itibare geçen verdiğim hatalı sayımdı ama kimse bu hatalı demedi...valla bravo, ne zamandan beri 1>5 oldu?
bu grafikte düzelttim..

Şimdi birde yeşil ho ekledim

Görüldüğü üzere majör dalgalarda C4 dalgası en dandik abc düzeltmesi yapan dalga, acipde çarpan bir tarafı olduğu bilinir söylenir..

Şimdi yaşanan C4 dalgasında, 72000 den geçen hareketli ortalamanın altına sarkmasını bekliyorum, 72000 altında long denenebilir, hatta long poz alırım ve 5 süresince long trade ederim...

Şu anda C4 ün oluşumu mavi okla bir önceki C4 oluşumundan biraz farklı olabilir ama sonuçta 72000 altına sarkması normal olur

Mart ayı dert ayı sonuçta, C4 Mart ayında tamamlanır...saygılar...
i am so sorry ....

Bookmarks

Etiketler
hayalet kasaba, vob seans içi

Konuyu Toplam 6 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 6 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil