Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 850

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 850

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 851

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 851

Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in [path]/showthread.php on line 854

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in [path]/showthread.php on line 859

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'voborsa'@'localhost' (using password: NO) in [path]/showthread.php on line 866

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in [path]/showthread.php on line 866
Acil notebook yardımı... - Sayfa 2 - Vob Borsa Fx FORUM
Vob Borsa Fx FORUM  
Go Back   Vob Borsa Fx FORUM > BOŞ ZAMANIM > Bilim ve Teknoloji

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.04.08, 23:09
cbaykus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
cbaykus cbaykus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 366
1.422 Gönderisine 2.708 Kere Tesekkür Edildi
Durumu:
cbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biricbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biricbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biricbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biricbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biricbaykus tüm muhteşemlikleriyle göz önünde olan biri

Güle güle kullanın......

Alt 29.04.08, 10:08
haguan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
haguan haguan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 7.391
1.578 Gönderisine 14.235 Kere Tesekkür Edildi
haguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı varhaguan şöhretinde ötesinde bir itibarı var

Hayırlı olsun güle güle kullanın sn discovery

Alt 29.04.08, 21:49
traderslm traderslm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

Ettiği Teşekkür: 0
4 Gönderisine 5 Kere Tesekkür Edildi
traderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyortraderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyortraderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyor

hayırlı olsun discovery ben de sony vaio var abd den aldım geldım bırtek su vısta nın hızını artıramadım kagnı gıbı calıstırıyor makıneyı buro dakı xp 5 senelık bılgısayar bundan 2 kat hızlı neredeyse kafayı yemek uzereyım vısta dan moralınızı bozmak gıbı olmasın ama.
Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alt 29.04.08, 23:37
DeTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DeTaY DeTaY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
sen yenisin galiba

3 Gönderisine 6 Kere Tesekkür Edildi
DeTaY forumda ünlenebilecek kapasiteye sahip

rem kac makınanızda sevgılı traderslm... vısta agır bır sıstem ve rem kullanımı fazla..

Alt 30.04.08, 12:45
XDiscovery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
XDiscovery XDiscovery isimli Üye şimdilik offline konumundadır
sen yenisin galiba

0 Gönderisine 0 Kere Tesekkür Edildi
XDiscovery doğru yolda ilerliyor

Teşekkürler arkadaşlar. Dediğiniz gibi hayırlı olur inşallah.

Sn.Traderslm,

Vista benim makinada hızlı ama ben kullanımına alışamadım. Internet explorer felan daha bir değişik. Devamlı kullandığım programlar vista ile uyumlu değilmiş vs vs. Yoksa yavaşlık yönünden şikayetim yok. Hatta masaüstü bilgisayarımdaki xp den daha hızlı diyebilirim. Ama sanırım 2 gb ddr2 ramin bu işte rolü büyüktür. Çünkü kullanılan ram'a baktığımda vista genelde 1.5 gb sini kullanıyor. Demekki 1 gb felan olsa yetmeyecek. Belki sizinde yavaş olmasının sebebi budur.

Alt 30.04.08, 17:19
traderslm traderslm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kardeşimiz

4 Gönderisine 5 Kere Tesekkür Edildi
traderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyortraderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyortraderslm takdirlerin ardı arkası kesilmemeye başladı artık ünü yayılıyor

Alıntı:
XDiscovery Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler arkadaşlar. Dediğiniz gibi hayırlı olur inşallah.

Sn.Traderslm,

Vista benim makinada hızlı ama ben kullanımına alışamadım. Internet explorer felan daha bir değişik. Devamlı kullandığım programlar vista ile uyumlu değilmiş vs vs. Yoksa yavaşlık yönünden şikayetim yok. Hatta masaüstü bilgisayarımdaki xp den daha hızlı diyebilirim. Ama sanırım 2 gb ddr2 ramin bu işte rolü büyüktür. Çünkü kullanılan ram'a baktığımda vista genelde 1.5 gb sini kullanıyor. Demekki 1 gb felan olsa yetmeyecek. Belki sizinde yavaş olmasının sebebi budur.
benımkı de 2 gb. Belkı de hızlıdır da bana yavas gelıyor dur ne dıyım : ... vista hızlandırma konusunda bılgısı olan arkadaslar varsa program yama vs. buraya yazarlarsa sevınırım. Bılgısayar ozurlu bırı olarak bırseyı bozarım dıye kurcalayamıyorum fazla.
Bu forumda yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alt 30.04.08, 18:49
XDiscovery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
XDiscovery XDiscovery isimli Üye şimdilik offline konumundadır
sen yenisin galiba

0 Gönderisine 0 Kere Tesekkür Edildi
XDiscovery doğru yolda ilerliyor

Sn.Traderslm
Yavaşlık derken tam olarak nerede yavaş olduğunu düşünüyorsunuz ? Mesela ilk açılış mı? veya menü geçişleri mi ?
Bunu anlamanın bir yolu var aslında. Makinanızı superpi ve 3dmark2005 ile bir performans testi yaptırın. Çıkan sonuca göre makinamı yoksa vistamı yavaş anlarız. Ya da size mi yavaş geldiğini...

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil