Sayfa 3/13018 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
156216 sonuçtan 25 ile 36 arası

Konu: 1.VoBjektif Seans Odasi

Teşekkür Teşekkür 
    510
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    957
    Toplam Teşekkür
    340 Yazısı Teşekkür aldı

py bugün gene cambazlıklarına devam etti.....iyi oldu aslında son kısalarımı yarın planladığımın daha üst seviyelerinden yapacağım...
    dün gece belirttiğim gibi yurt dışı iyi düşüş yapıyor...yalnız dowda bu hafta bir bu kadar daha eksi bekliyorum....yarından sonra bakalım py ne yapacak...

bugün gerçekten kısa için çok iyi fırsatlar verdi piyasa...cuma ve bugün iyi marjlar oluştu uzun kısa uzun kısa yapabilen varsa tebrikler...

geçen hafta belirttiğim stratejime devam ediyorum....tekrar belirteyim bu hafta 47000 lerin kırılacağını düşünüyorum...

dün gece belirttiğim gibi dow devam bizde ki uyumsuzluk olayının acısını py gerçekten kötü çıkaracak....zaten söylemiştim dow göçer ama biz ne yaparız diye o yüzden kısalarımı açmayı 3 güne yaydım..yarın full kısa olarak beklemeye geçeceğim...

herkese bol kazançlar....

Teşekkür Teşekkür 
    510
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    957
    Toplam Teşekkür
    340 Yazısı Teşekkür aldı

py bugün gene cambazlıklarına devam etti.....iyi oldu aslında son kısalarımı yarın planladığımın daha üst seviyelerinden yapacağım...
    dün gece belirttiğim gibi yurt dışı iyi düşüş yapıyor...yalnız dowda bu hafta bir bu kadar daha eksi bekliyorum....yarından sonra bakalım py ne yapacak...

bugün gerçekten kısa için çok iyi fırsatlar verdi piyasa...cuma ve bugün iyi marjlar oluştu uzun kısa uzun kısa yapabilen varsa tebrikler...

geçen hafta belirttiğim stratejime devam ediyorum....tekrar belirteyim bu hafta 47000 lerin kırılacağını düşünüyorum...

dün gece belirttiğim gibi dow devam bizde ki uyumsuzluk olayının acısını py gerçekten kötü çıkaracak....zaten söylemiştim dow göçer ama biz ne yaparız diye o yüzden kısalarımı açmayı 3 güne yaydım..yarın full kısa olarak beklemeye geçeceğim...

herkese bol kazançlar....

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

olumlu dusunen arkadaslara gercekten hayranim biraz olumlu bakmaya calisiyorum ancak beceremiyorum.Yani olumlu olabilmek icin neye,nasil bakiyosunuz gercekten imreniyorum.Diger siteyede baktim insan psikolojoleri nasil diye oradada cogunluk long acmis keza buradada cogunluk longda.Bir sistemdir gidiyor yanlis anlasilmasin sisteme filan karsi degilim ancak herkes sistem kullansa herkesin sistemi al verince kim kaybedecek peki??bugun 49.000 uzerinde acilan longlar yarin 48.500 acilisinda verilmeye calisilacak bunu hep beraber gorecegiz maalesef.

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

olumlu dusunen arkadaslara gercekten hayranim biraz olumlu bakmaya calisiyorum ancak beceremiyorum.Yani olumlu olabilmek icin neye,nasil bakiyosunuz gercekten imreniyorum.Diger siteyede baktim insan psikolojoleri nasil diye oradada cogunluk long acmis keza buradada cogunluk longda.Bir sistemdir gidiyor yanlis anlasilmasin sisteme filan karsi degilim ancak herkes sistem kullansa herkesin sistemi al verince kim kaybedecek peki??bugun 49.000 uzerinde acilan longlar yarin 48.500 acilisinda verilmeye calisilacak bunu hep beraber gorecegiz maalesef.

Teşekkür Teşekkür 
    510
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    957
    Toplam Teşekkür
    340 Yazısı Teşekkür aldı

dow beklentim işlemeye devam....
    Ekli Resimler Ekli Resimler

Teşekkür Teşekkür 
    510
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    957
    Toplam Teşekkür
    340 Yazısı Teşekkür aldı

dow beklentim işlemeye devam....
    Ekli Resimler Ekli Resimler

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

ayrica dowun zayif gorunumu bu sekilde devam ederse dusus dahada derinlesecek diye dusunuyorum.Dow un 4 saatlik kapanislarina bir bakin her gecen saat daha asagida kapaniyor tepki veremiyor tutunamiyor.

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

ayrica dowun zayif gorunumu bu sekilde devam ederse dusus dahada derinlesecek diye dusunuyorum.Dow un 4 saatlik kapanislarina bir bakin her gecen saat daha asagida kapaniyor tepki veremiyor tutunamiyor.

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

su an dow -%1.4 durumda,kapanisa 2 saat var 12.500 uzerinde yani -%1.1 gibi eksi kapatsa dahi cok buyuk surpriz olur diyorum.

Teşekkür Teşekkür 
    24
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    161
    Toplam Teşekkür
    85 Yazısı Teşekkür aldı

su an dow -%1.4 durumda,kapanisa 2 saat var 12.500 uzerinde yani -%1.1 gibi eksi kapatsa dahi cok buyuk surpriz olur diyorum.

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür
    1.578 Yazısı Teşekkür aldı

Buyrun dj F günlük güncel

Teşekkür Teşekkür 
    7.391
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.235
    Toplam Teşekkür
    1.578 Yazısı Teşekkür aldı

Buyrun dj F günlük güncel

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 214 kullanıcı var. (0 üye ve 214 konuk)