Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
41 sonuçtan 37 ile 41 arası

Konu: Euro/Usd

Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    675
    Toplam Teşekkür
    220 Yazısı Teşekkür aldı

yunanistan batıyormuş italya gidicimiş 1.42
    Param olsa longlardım param niye yok çok biliyom ondan yok
    Heee Anlayan anladı kısa tradeli uzun Denene yaprdım ben gençken zevk olsun diye karaladım sakın dinlemeyin çok bilsem param olurdu

2. The Following User Says Thank You to Rebelyus For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    675
    Toplam Teşekkür
    220 Yazısı Teşekkür aldı

kar almaya başlamalı artık buradan tepti işte

4. The Following User Says Thank You to Rebelyus For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    181
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    675
    Toplam Teşekkür
    220 Yazısı Teşekkür aldı

Ben 17.35 te uzunları kapardım yarın belkim yukarı da sonra aşağı ola bilir. Ben ne yazakkı başkalarını dinledim son param ile doalrda kısa açtım ha düşecek derken kazıklı voyvada oturdum mc olacak inşalalh yarın yanılırımda parite düşmez . Siz Siz olun başkalrın fikri ile sakın işlem yapmayın özellikle kesin ben biliyorum diyenler.

6. The Following User Says Thank You to Rebelyus For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    1
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    16
    Toplam Teşekkür
    15 Yazısı Teşekkür aldı

EUR/USD Paritesi Analizi

EUR/USD paritesinde sert düşüşlerin ardından oluşan tepki hareketi 1,2620 seviyesindeki direnç noktasından gelen satışlar ile son bulmuş gözüküyor. Özellikle Avrupalı yetkililerin piyasaları İspanya’nın ab yardımı almasına hazırlama amaçlı açıklamaları dikkat çekici.
    Hafta sonunda bu konuda görüşmeler oldukça yoğun olacak. Ab kaynaklarından gelen haberler, İspanya’nın yarın avro bölgesi maliye bakanları telekonferans görüşmesinin ardından AB’den yardım isteyebileceği yönünde bir izlenim yaratıyor.
    Daha önceki analizlerimizde belirttiğimiz gibi, bankacılık sektöründeki problemler nedeni ile İspanya’nın ab yardımı almadan krizle başa çıkması olanaksız gözüküyor.
    Gelişmelerden olumsuz etkilenen EUR/USD paritesi 1,2450 desteğine kadar gerilemiş durumda. Satışların sürmesi durumunda paritede 1,2380 seviyesine kadar geri çekilme gözlemlenebilir.

Kaynak: www.teknikfx.com

Teşekkür Teşekkür 
    1
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    16
    Toplam Teşekkür
    15 Yazısı Teşekkür aldı

EUR/USD Paritesinde Son Durum

EUR/USD paritesinde dün yine hareketli bir seans yaşandı. Güne yatay bir seyirle başlayan parite, Fitch'in 18 İspanyol bankasının notunu düşürmesinin ardından 1.2445 seviyesine kadar geriledi. Ancak ABD seansının olumlu geçmesi paritenin bu seviyelerden destek alarak yeniden yükselmesine neden oldu.
    Özellikle g20 zirvesi ile ilgili beklentilerin olumlu olması piyasalarda yeniden alımların yaşanmasına neden oldu denilebilir. Ab yetkililerinden gelen açıklamalar g20 zirvesinde Avrupa’nın problemlerine yönelik adımlar atılabileceği yönünde önemli işaretler veriyor.
    Bugüne bakacak olursak İtalya borçlanma ihaleleri ve ABD perakende satışlar verisi önemli olacak. Özellikle İtalya’nın borçlanma maliyetlerindeki yükseliş iyi takip edilmeli. Çünkü İspanya’nın ardından İtalya’da da borçlanma maliyetlerindeki yükseliş sürerse İtalya’ya yönelik endişeler artacaktır.
    Tüm bu gelişmeler ışığında EUR/USD paritesinde bugün 1,2450-1,2600 aralığındaki işlemlerin devamı normal olacaktır.

Kaynak: www.teknikfx.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)