Sayfa 1/14 12311 ... SonSon
167 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Borsada ayakda durmak!TRBORSA -2

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür
    1.308 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Borsada ayakda durmak!TRBORSA -2

TRBORSA da kaldığımız yerden "giriş" kısmını tamamlayıp "gelişme" kısmı için çalışacağım..zaman fazla olmadığından sadece 60 dakika ve üzeri peryotlar graf olarak verilecektir. Bu arada tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunarım..onların öğrettiklerini şimdi paylaşıyorum..baştan diyeyim ne kadar gider ne kadar gitmez belirsiz süreli bir topiktir..!
    Tavsiye değildir.Bir acemi öğrenciden her halde AL-SAT yapacak değilsiniz.Kendi halinde sadece çiziyorum.

2. The Following 8 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür
    62.413 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı tr_hope05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trborsa da kaldığımız yerden "giriş" kısmını tamamlayıp "gelişme" kısmı için çalışacağım..zaman fazla olmadığından sadece 60 dakika ve üzeri peryotlar graf olarak verilecektir. Bu arada tüm hocalarıma teşekkürlerimi sunarım..onların öğrettiklerini şimdi paylaşıyorum..baştan diyeyim ne kadar gider ne kadar gitmez belirsiz süreli bir topiktir..!
    sevgili hope hayırlı olsun,

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

4. The Following 5 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    10.432
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.342
    Toplam Teşekkür
    668 Yazısı Teşekkür aldı

Hayırlı olsun yeni topic...

6. The Following 3 Users Say Thank You to thracian For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

ayakta zor olur seans uzun

8. The Following 2 Users Say Thank You to cırcır For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

Alıntı indregandi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili hope hayırlı olsun,
    hocam teşekkür ederim..
    Her zaman desteğinizi beklerim..
    Tavsiye değildir.Bir acemi öğrenciden her halde AL-SAT yapacak değilsiniz.Kendi halinde sadece çiziyorum.

10. The Following 2 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

12. The Following 3 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

14. The Following 3 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

Alıntı tr_hope05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam teşekkür ederim..
    Her zaman desteğinizi beklerim..
    bak ben önden yazıyorum, şimdi ne yaptılar s&p yi konuşturdular, biz ne dedik, kopuk dedik, senaryo kopuk, s&p ne dedi,....

''turkeyin seçim sonrası politikaları belirleyici olacak''....

Daha önce ne dediydi bu ratingçi, ''turkeyin emebilme kabiliyetine güveniyoruz dediydi, emdikmi emdik, rezerv yüz oldu mu olmadı, ne oldu rezerv düz oldu,...74 den 92.5....sıcak iyi deyil dedi arkasından 70325,.....ana haberler devam,....

Bir rating kuruluşu üstüne vazife olmayan beyanlarda bulunuyor, ben önden yazıyorum bunlar bir iki ay sonra hizaya geliyorlar, açıklıyorlar, niye mecburlar, çünkü saç kremi ve şampuavan ikisi bir arada turkeyde, yani finans ve onun motoru siyaset, son zamanda siyaset açıklama yapmadan, finans gidemiyor, bekliyorlar baklayı alıyorlar parayı koyıyorlar, son bakla anayasa ve başkanlıktı, england dönüşü, 76 dan 86,....

Ab parlemonto su showu, bu ne büyük ülke rolüdeyilmi,....takmam hesabı, vay be,...rol ama mecburi istikamet,....

şimdi ne dedik, sandık sonrası resmi kanaldan fon girişi, nereye turkeye,..ne için yama için, ana haber bülteni devam,.....

...yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür ve asla yatırım tavsiyesi deyildir, bu nedenle bu yazılanlara göre hareket etmek hatalı sonuçlar ve ciddi zararlar doğurabilir,....

16. The Following 4 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

18. The Following 2 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

20. The Following User Says Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    23.465
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    371.373
    Toplam Teşekkür

Alıntı indregandi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak ben önden yazıyorum, şimdi ne yaptılar s&p yi konuşturdular, biz ne dedik, kopuk dedik, senaryo kopuk, s&p ne dedi,....

''turkeyin seçim sonrası politikaları belirleyici olacak''....

Daha önce ne dediydi bu ratingçi, ''turkeyin emebilme kabiliyetine güveniyoruz dediydi, emdikmi emdik, rezerv yüz oldu mu olmadı, ne oldu rezerv düz oldu,...74 den 92.5....sıcak iyi deyil dedi arkasından 70325,.....ana haberler devam,....

Bir rating kuruluşu üstüne vazife olmayan beyanlarda bulunuyor, ben önden yazıyorum bunlar bir iki ay sonra hizaya geliyorlar, açıklıyorlar, niye mecburlar, çünkü saç kremi ve şampuavan ikisi bir arada turkeyde, yani finans ve onun motoru siyaset, son zamanda siyaset açıklama yapmadan, finans gidemiyor, bekliyorlar baklayı alıyorlar parayı koyıyorlar, son bakla anayasa ve başkanlıktı, england dönüşü, 76 dan 86,....

Ab parlemonto su showu, bu ne büyük ülke rolüdeyilmi,....takmam hesabı, vay be,...rol ama mecburi istikamet,....

şimdi ne dedik, sandık sonrası resmi kanaldan fon girişi, nereye turkeye,..ne için yama için, ana haber bülteni devam,.....
    ŞİMDİ...

ben önden yazıyorum bunlar bir iki ay sonra hizaya geliyorlar, açıklıyorlar, niye mecburlar, çünkü saç kremi ve şampuavan ikisi bir arada turkeyde, yani finans ve onun motoru siyaset, son zamanda siyaset açıklama yapmadan, finans gidemiyor, bekliyorlar baklayı alıyorlar parayı koyıyorlar, son bakla anayasa ve başkanlıktı, england dönüşü, ..........

NİYE SİYASET ÖNDE, ÇÜNKÜ CARİ AÇIK VAR, YANİ ARTIK CARİ AÇIĞI FON DEYİL SİYASET YAMIYOR, ÇÜNKÜ RATİNGÇİNİN KASADA, KOYACAĞINI ALACAĞI RESMİ KAYNAK YOK, ....VAR AMA RATİNGÇİYEMİ VERİLECEK,...YOKSA CARİYİMİ YAMAYACAK,....İŞTE ONUN İÇİN SİYASİ BAKLALARLA YOL ALINIYOR, ASLINDA ÖTELENİYOR, NEREYE SEÇİM SONRASINA, KOPUK NEYDİ ZATEN BUYDU, SENARYO BUYDU, BU SENARYO EL ALTI OCAK GİRİŞ 3.6 MİL USD BULDU, ŞİMDİ BU KOPUK FAİZİ BASKILIYOR USD Yİ BASKILIYOR, NEYLE SİYASİ BAKLALARLA, HEM İÇİ DİNAMİĞE HEM DIŞ DİNAMİĞE,.....

İŞTE BUNLARI TEKNİĞİNE OTUTTUR,....

RATİNGÇİ ŞİMDİ NE DİYOR, '' TURKEYİN SEÇİM SONRASI POLİTİKALARI BELİRLEYİCİ OLACAK'' BÖYLE DİYOR,....ALENEN DİYOR, FİNANSIN DIŞINA ÇIKMIŞ SİYASET YAPIYOR,...

EE BÖYLE İŞTE ''PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALIYOR'',....

22. The Following 3 Users Say Thank You to indregandi For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.962
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    4.661
    Toplam Teşekkür

24. The Following 2 Users Say Thank You to tr_hope05 For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri