Sonuçlar: En iyi smartphone?

Katılımcı sayısı
25. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Iphone 4s

11 44.00%
  • Sony E. Xperi Arc S

2 8.00%
  • HTC Sensation XL

2 8.00%
  • Samsung i9100 Galaxy SII

7 28.00%
  • LG optimus 3d

1 4.00%
  • Dİğer

2 8.00%
Sayfa 18/18 İlkİlk ... 8161718
207 sonuçtan 205 ile 207 arası

Konu: En İyi Smartphone hangisi?

Teşekkür Teşekkür 
    21.884
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.248
    Toplam Teşekkür
    1.673 Yazısı Teşekkür aldı

Sayın blog sakinleri şu an itibariyle telefon alacağım ama aklım bayağı karıştı her kafadan bir ses çıkıyor, GM elite, Huawei Ascend 7, Samsung Note 3 bunlar arasında seçim hangisidir sizce. Benim için grafik ve kamera çekimi ve veri aktarımı önem arz ediyor. Bilgilendirebilirseniz sevinirim.Teşekkürler...

2. The Following User Says Thank You to deniz For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın blog sakinleri şu an itibariyle telefon alacağım ama aklım bayağı karıştı her kafadan bir ses çıkıyor, GM elite, Huawei Ascend 7, Samsung Note 3 bunlar arasında seçim hangisidir sizce. Benim için grafik ve kamera çekimi ve veri aktarımı önem arz ediyor. Bilgilendirebilirseniz sevinirim.Teşekkürler...
    www.gsmarena.com ve www.theverge.com gibi sitelerde hemen her cihazın incelemesi ve ratingi var. Oralara bakabilirsin..
    Yukarıda saydığın telefonlar hakkında kişisel görüşüm:
    GM Elite veya discovery: GM markasını yabancı hiç bir sitede görmüyorum. Yabancı ülkelerin sitelerinde de satışını görmedim. Cihazlarının teknik katalog değerlerine bakıldığında fiyatlaması ucuz ama dediğim gibi benim için muamma.
    Huawei , Xiaomi, Meizu gibi çinli üreticiler piyasaya görece yeni girenler. www.gsmarena.com da detaylı ratingleri var. Ama akıllı telefonlarda cihazın ilk ayki stabilitesini 2 yıl sonra da koruyor mu konusu önemli..Samsung HTC Sony gibi üreticilerin de ilk çıkardıkları telefonlarda bu sorun yaşanmıştı..
    Samsung note2, s4, s5, note3 de sorunsuz ve iyi cihazlar..en azından firmanın yılları bulan deneyimlerini yansıtıyor...Ben HTC One M7 kullanıyorum, tasarım, display kalitesi, beats aduio dahili amplifikatör, basit kullanıcı arayüzü vb tercih nedenimdi..ancak kamera çekimi samsunga göre zayıf örneğin..dolayısıyla akıllı telefonda ne aradığına bağlı olarak yukarıdaki sitelerdeki değerlendirmeleri oku derim...
    Son olarak: samsung s5, htc m8, lgg3, sony z3, iphone 5s yani üreticilerin son çıkardığı cihazlar için ara modeller deniliyor, bir sonraki modellerle bunlar arasında çok büyük niteliksel farklar olacak deniyor..beklemek de bir seçenek..
    Hemen ne alayım dersen ve ucuz da olsun dersen samsung note2 iyi bir seçenek olabilir..HTC One X de ciddi fiyat kırdı (Bu iki telefon da artık andorid güncellemesi almayacak bildiğim kadarıyla)
    Saydıklarının arasında en azından piyasa deneyimi note3 der tabiki
    BANGA mühim

4. The Following User Says Thank You to Astatin For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    455
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.325
    Toplam Teşekkür
    871 Yazısı Teşekkür aldı

Htc zoe beta çıkmış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Yer imleri

Yer imleri