Sonuçlar: Ay Sonu Sistem Performansları

Katılımcı sayısı
14. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 3000 Puan ve Üstü Kârlı

8 57.14%
  • 0-3000 Puan Arası Kârlı

1 7.14%
  • Zararlı Kapadı

5 35.71%
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
39 sonuçtan 37 ile 39 arası

Konu: Mayıs Ayı Sistem Performansları

Teşekkür Teşekkür 
    12
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    68
    Toplam Teşekkür
    27 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı TÜRKOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SU-TE sanal alemde bu işte yani gerçekte var olmayan sistem sinyalleri işinde ilk 3 e girer.diğeri EUR-USD bi de belhal vardı vaktiyle.bunlar al birine vur ötekine cinsinden adamlar.

V.O.B bunların avukatlığına soyunur.bir bilse kimleri savunuyor
    belhalı bilmiyorum ama euro-usd yi tanımayan yok hissenetten takip ederdim kendisini işlemlerini anlık yazardı onu bilmeyen yok vob denince akla gelen ilk isimdir şebekmidir onu bilmem birde stockgenaration var vob denince aklıma benim bu iki isim gelir. biz gibi 2-3 kontrat işlem yapanlarda arkasından konuşuruz sadece

2. The Following User Says Thank You to yalcinkr For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    28
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    72
    Toplam Teşekkür
    29 Yazısı Teşekkür aldı

Merhabalar,

Oncelikle bu kadar tartısmaya yol actıgım icin herkesten ozur dilerim. Bu kadar yazılan seyden sonra bende birseyler yazma ihtiyacı hissettim.

-Vermis oldugum sistem sonucları tamamen SU-TEnin bana vermis oldugu sistem sonuclarıdır uzerlerinde benim tarafımdan hicbir deyisiklik yapılmamıstır eger isteyen arkadaslar olursa bundan sonrası icin haftalık test sonuclarını ozel msj ile gonderebilirim.
    -SU-TE ile benim aynı kisi oldugum konusunda tereddutu olan arkadaslar icin adminler ip adreslerinden boyle birsey olmadıgını teyit ediceklerdir.
    -Hesaplama yaperken sadece puan hesabı yaptım bunun amacı 10.000 TL lik bir bakiye ile basladıgımızda ilk islemde ( vobun 81,275 oldugunu var sayarsak) 122 lotluk bir isleme girmesin diyedir. Direk puan testi uzerinden gittigim icin komisyon masraflarınıda 0 olarak girdim.
    -Bu foruma uye olmamın sebebi birseyler ogrenmek ve azda olsa birikimlerimi degerlendirmekti. Birikimlerimi degerlendirmek konusunda yada vob konusunda olmasa bile birseyler ogrendigime inanıyorum.

Herkesten tekrar boyle bir karısıklıga neden oldugum icin ozur dilerim.

Teşekkür Teşekkür 
    28
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    72
    Toplam Teşekkür
    29 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı batido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Oncelikle bu kadar tartısmaya yol actıgım icin herkesten ozur dilerim. Bu kadar yazılan seyden sonra bende birseyler yazma ihtiyacı hissettim.

-Vermis oldugum sistem sonucları tamamen SU-TEnin bana vermis oldugu sistem sonuclarıdır uzerlerinde benim tarafımdan hicbir deyisiklik yapılmamıstır eger isteyen arkadaslar olursa bundan sonrası icin haftalık test sonuclarını ozel msj ile gonderebilirim.
    -SU-TE ile benim aynı kisi oldugum konusunda tereddutu olan arkadaslar icin adminler ip adreslerinden boyle birsey olmadıgını teyit ediceklerdir.
    -Hesaplama yaperken sadece puan hesabı yaptım bunun amacı 10.000 TL lik bir bakiye ile basladıgımızda ilk islemde ( vobun 81,275 oldugunu var sayarsak) 122 lotluk bir isleme girmesin diyedir. Direk puan testi uzerinden gittigim icin komisyon masraflarınıda 0 olarak girdim.
    -Bu foruma uye olmamın sebebi birseyler ogrenmek ve azda olsa birikimlerimi degerlendirmekti. Birikimlerimi degerlendirmek konusunda yada vob konusunda olmasa bile birseyler ogrendigime inanıyorum.

Herkesten tekrar boyle bir karısıklıga neden oldugum icin ozur dilerim.

Gerci bu msjımdan sonra SU-TE benimle konusurmu hala al-sat sinyal resimlerini gondermeye dewam edermi hicbir fikrim yok ama tartısmanın dahada uzamasını istemiyorum herkesten birkez daha ozur dilerim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri