Sonuçlar: Ay Sonu Sistem Performansları

Katılımcı sayısı
18. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 3000 Puan ve Üstü Kârlı

7 38.89%
  • 0-3000 Puan Arası Kârlı

6 33.33%
  • Zararlı Kapadı

5 27.78%
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 13 ile 24 arası

Konu: Nisan Ayı Sistem Performansları

Yer
    antalya
    Teşekkür Teşekkür 
    62
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    198
    Toplam Teşekkür
    79 Yazısı Teşekkür aldı

Eğer takip ettiğiniz sisteminiz yoksa Web sayfamda ve burda endex günlük al-satlarını ilgilenen olursa yayınlayacağım,ben bunu takip ediyorum
    29/04/2011tarihinde 69.250den al geldi
    http://www.mevsimtv.net/hissesenedi.html

2. The Following 2 Users Say Thank You to mevsimevsim For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    452
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    461
    Toplam Teşekkür
    140 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı mevsimevsim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer takip ettiğiniz sisteminiz yoksa Web sayfamda ve burda endex günlük al-satlarını ilgilenen olursa yayınlayacağım,ben bunu takip ediyorum
    29/04/2011tarihinde 69.250den al geldi
    http://www.mevsimtv.net/hissesenedi.html
    Yayınlayın yayınlayın... SPK' da yakında yayına sizi alınca ağlamayın ama..!
    http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...l=2009&sayi=49 sayfa 6'yı iyice okuyun bence. Onlar ve daha 8-9 farklı sitede yayınlıyordu....

*** SON SÖZLER **** isimli bir kitap vardı. İnsanların ölmeden önceki son sözlerini yazmışlar. Tabii hafif espri katarak. Bunlardan en hoşuma gidenide şuydu;

2 yüzme bilmeyen arkadaş sıcaktan bunalır ve denize yüzmeye giderler. Gittiklerinde Mehmet, Ahmet'e der ki; Aaman Ahmedim, boğulmayalım sonra! Ahmet efendide bir hava bir eda bir bilmiş tavırlarla, Amerikan patiskasından donunu sallaya sallaya hafifçe açılır ve kıyıya seslenir; Meeehmeet, geeel gel boyu geçmiyoooo..!
    Konu qazzaq tarafından (01.05.11 Saat 19:20 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası
    Murphy Kanunları:
    Murphy'nin altın kuralı: Altını olan kanunu koyar!
    Murphy Felsefesi: Gülümse... Yarın daha kötü olacak.
    Murphy sabiti: Dünyadaki nüfus sürekli artar ama toplam zeka sabit kalir.

4. The Following 3 Users Say Thank You to qazzaq For This Useful Post:

Yer
    antalya
    Teşekkür Teşekkür 
    62
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    198
    Toplam Teşekkür
    79 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı qazzaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayınlayın yayınlayın... SPK' da yakında yayına sizi alınca ağlamayın ama..!
    http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...l=2009&sayi=49 sayfa 6'yı iyice okuyun bence. Onlar ve daha 8-9 farklı sitede yayınlıyordu....

*** SON SÖZLER **** isimli bir kitap vardı. İnsanların ölmeden önceki son sözlerini yazmışlar. Tabii hafif espri katarak. Bunlardan en hoşuma gidenide şuydu;

2 yüzme bilmeyen arkadaş sıcaktan bunalır ve denize yüzmeye giderler. Gittiklerinde Mehmet, Ahmet'e der ki; Aaman Ahmedim, boğulmayalım sonra! Ahmet efendide bir hava bir eda bir bilmiş tavırlarla, Amerikan patiskasından donunu sallaya sallaya hafifçe açılır ve kıyıya seslenir; Meeehmeet, geeel gel boyu geçmiyoooo..!
    Teşekkür ederim.

6. The Following 2 Users Say Thank You to mevsimevsim For This Useful Post:

Yer
    antalya
    Teşekkür Teşekkür 
    62
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    198
    Toplam Teşekkür
    79 Yazısı Teşekkür aldı

yayınlayın yayınlayın... Spk' da yakında yayına sizi alınca ağlamayın ama..!

*** son sözler **** isimli bir kitap vardı. Insanların ölmeden önceki son sözlerini yazmışlar. Tabii hafif espri katarak. Bunlardan en hoşuma gidenide şuydu;

2 yüzme bilmeyen arkadaş sıcaktan bunalır ve denize yüzmeye giderler. Gittiklerinde mehmet, ahmet'e der ki; aaman ahmedim, boğulmayalım sonra! Ahmet efendide bir hava bir eda bir bilmiş tavırlarla, amerikan patiskasından donunu sallaya sallaya hafifçe açılır ve kıyıya seslenir; meeehmeet, geeel gel boyu geçmiyoooo..!
    sn qazzaq
    forumda yayınlamak suçmu?

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    452
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    461
    Toplam Teşekkür
    140 Yazısı Teşekkür aldı

Sinyaller'in canlı verildiği her ortam 47/A-4 'tur... Bir kişi çıkar ve SPK'ya derse, ben şu siteden gördüm ve alım yaptım. Bizi yönlendirici nitelikte bilgilendirdi.. Bu durumda SPK, forum sahibine resmi yazı gönderir. O yayını yapan kişinin IP sini, forum ve domain sahibi vermekle yükümlüdür. Gereğini sonra zaten spk yapar.

Dolayısı ile Canlı, yani yayınlandığı anda birileri'nin işlem yapabileceği şeylere yönlendirici nitelikte yorum ve tavsiye vermek diyor kanun. Buda Aracı kurum veya Banka değilseniz suç oluyor.
    İlla birşey yayınlanacaksa bu Geçmiş sonuçlar olmalı. Yoksa benim bildiğim budur.

Birde teknik analiz vardır ama onun içinde sinyali üreten şeyin açıkça adı sanı, kodları, ekran resimleri, tanımı, çalışma prensipleri vesaire bir köşede açıklanmış olmalı ve verilen analizlerin XXXX teknik analiz programına ait olduğu belirtilmeli. Ayrıca yönlendirici nitelikte cümleler içermemeli yapılan açıklamalar..
    Örneğin;
    3günlük MAV 20 günlük MAV 'ı yukarı kesmiş durumda arkadaşlar demek hiç bir sorun teşkil etmezken, 3günlük MAV, 20 günlük MAV'ı kesti arkadaşlar, buradan alım yapın." Alım yapılabilir." Almak bence iyidir" Buradan alıyorum" Almayan kaçırır" filan gibi şeyler tehlikeli şeyler olmakta.
    Murphy Kanunları:

9. The Following User Says Thank You to qazzaq For This Useful Post:

Yer
    antalya
    Teşekkür Teşekkür 
    62
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    198
    Toplam Teşekkür
    79 Yazısı Teşekkür aldı

Sinyaller'in canlı verildiği her ortam 47/A-4 'tur... Bir kişi çıkar ve SPK'ya derse, ben şu siteden gördüm ve alım yaptım. Bizi yönlendirici nitelikte bilgilendirdi.. Bu durumda SPK, forum sahibine resmi yazı gönderir. O yayını yapan kişinin IP sini, forum ve domain sahibi vermekle yükümlüdür. Gereğini sonra zaten spk yapar.

Dolayısı ile Canlı, yani yayınlandığı anda birileri'nin işlem yapabileceği şeylere yönlendirici nitelikte yorum ve tavsiye vermek diyor kanun. Buda Aracı kurum veya Banka değilseniz suç oluyor.
    İlla birşey yayınlanacaksa bu Geçmiş sonuçlar olmalı. Yoksa benim bildiğim budur.

Birde teknik analiz vardır ama onun içinde sinyali üreten şeyin açıkça adı sanı, kodları, ekran resimleri, tanımı, çalışma prensipleri vesaire bir köşede açıklanmış olmalı ve verilen analizlerin XXXX teknik analiz programına ait
    olduğu belirtilmeli. Ayrıca yönlendirici nitelikte cümleler içermemeli yapılan açıklamalar..
    Örneğin;
    3günlük MAV 20 günlük MAV 'ı yukarı kesmiş durumda arkadaşlar demek hiç bir sorun teşkil etmezken, 3günlük MAV, 20 günlük MAV'ı kesti arkadaşlar, buradan alım yapın." Alım yapılabilir." Almak bence iyidir" Buradan alıyorum" Almayan kaçırır" filan gibi şeyler tehlikeli şeyler olmakta.
    Çok teşekkürler....mevsimevsim

11. The Following User Says Thank You to mevsimevsim For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    452
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    461
    Toplam Teşekkür
    140 Yazısı Teşekkür aldı

Hoş bende bu konuda otorite değilim. Bu konularda faaliyette bulunacak veya yazılar çiziler yapacaksanız en doğru şey, önce spk'nın sitesindeki bilgi edinme bölümüne sorunuzu gönderip, gelen sonuca göre adım atmanız olacaktır.
    Murphy Kanunları:

13. The Following 2 Users Say Thank You to qazzaq For This Useful Post:

Yer
    İstanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    452
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    461
    Toplam Teşekkür
    140 Yazısı Teşekkür aldı

Aklıma gelmişken benim en sinir olduğum husus ise şu; Şimdi sen ben o biz siz onlar birşey yazsak suç ama Bankalar, kurumlar vesaire, XXXX hissesi 250 kuruştan 3.00 lara gelene kadar çıtları çıkmıyorda, ne zaman fiyat zirvelerde dolanıyor o zaman 3-4 tane süslü paragraf hazırlayarak yeniden değerlendirmemize göre bilançodaki makyajı, 6aylık kar beklentisi ve filanca yerdeki arsalarının ıvırıyla zıvırının iyi olmasından dolayı diyerek devam eden ve okuyanın hiçbir şey anlayamayacağı şeylerle XXX hissesi için 3.00 olan hedef fiyatımızı 3.90 a çekiyoruz diyerek endex üstünde getiri verip biz garibanların almasını sağladıklarında, SPK ÇIKIP ta " DUR BAKALIM kardeşim" dediği gün o spk benimde sepekam olacak...
    Ama şua ana kadar her daim agaya beleş anasını satayım.
    Yalansa yalan deyin.
    Murphy Kanunları:

15. The Following 5 Users Say Thank You to qazzaq For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı temese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ay benim sistemlerin ve benim bittiğim ay oldu

STR 15

-3950

SARAYLI TR

-9300

Sanki sadece benim sistemlere odaklandı arkadaş
    sağlık olsun deyip yeni sistemlere bakacağız
    her sistemin bi gün bu kadar ciddi zarar edebileceğini düşünüyorum. aşırı kaldıraç kullanmadıktan sonra sinek vızıltısıdır! sadece rahatsız eder. nisan ayı yatayda zorladı ama ilk haftası ve son haftası fena değildi. bu zarar biraz fazla olmuş. bu sistemi bırakıyosun galiba. 2011'i nasıl bitirecek bakalım.

17. The Following 2 Users Say Thank You to cırcır For This Useful Post:

Yer
    Bi orda, bi burda
    Teşekkür Teşekkür 
    438
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.428
    Toplam Teşekkür
    351 Yazısı Teşekkür aldı

19. The Following 2 Users Say Thank You to SU-TE For This Useful Post:

Yer
    Bi orda, bi burda
    Teşekkür Teşekkür 
    438
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.428
    Toplam Teşekkür
    351 Yazısı Teşekkür aldı

21. The Following User Says Thank You to SU-TE For This Useful Post:

Yer
    Bi orda, bi burda
    Teşekkür Teşekkür 
    438
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.428
    Toplam Teşekkür
    351 Yazısı Teşekkür aldı

23. The Following 2 Users Say Thank You to SU-TE For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri