Sonuçlar: SARAYLI ABİ GERİ GELSİN ... ANKETİ

Katılımcı sayısı
88. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET GERİ GELSİN

85 96.59%
  • HAYIR GELMESİN

2 2.27%
  • FARKETMEZ

1 1.14%
Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
49 sonuçtan 13 ile 24 arası

Konu: Saraylı abi geri gelsin ... Anketi

Yer
    YeReleRden
    Teşekkür Teşekkür 
    11.723
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    17.107
    Toplam Teşekkür
    4.538 Yazısı Teşekkür aldı

nereye gittiki saraylı patromz üvvv gelsene abim nirdesin
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın dostlarınız sizi geçsin

2. The Following 7 Users Say Thank You to fXci For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    7.591
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    894
    Toplam Teşekkür
    196 Yazısı Teşekkür aldı

http://www.voborsa.com/forum/showthread.php?p=271963

halojen ustadan alıntı...

kısır döngü.....

son zamanlarda yaşanan malum olaylar, saraylı abimizin forumu bırakmasına neden oldu... buna sebep olan mesajlar daha önce de beni ve saraylı abiyi haddinden fazla rahatsız etmişti, yönetime bu konuya ilişkin çözüm önerimi ilettim... dikkate alınmadı.... her ikimiz de bunu gözardı edip paylaşıma devam ettik.... ama birşey değişmedi...

ve durumun tekrarlanması sonucunda sn.saraylı foruma dün nokta koymuştur... bunun üzerine aynı teklifi tekrar iletmeme rağmen gene bir cevap alamadım...

sn.saraylı döner yada dönmez...kendi insiyatifindedir...

fakat ben artık kontrolümde olmayan bir topiği işletmenin anlamı olmadığını düşünüyorum, yaşananlardan sonra..bu konuda çok anlayışlı davrandım şimdiye dek, ama ne yazık ki değişen birşey yok... tekrar tekrar aynı şeyleri yaşayıp duruyoruz....saraylı hocanın dün ayrılık için sebep gösterdiği mesaja rahatlıkla müdahale edilebilirdi öncesinde, ve belki kendisi bugün hala yazıyor olurdu...

umarım anlayışla karşılanır...

herkese kolaylıklar dilerim, hatalarım olduysa affola.....

ve tartışmaların sürmemesi için topiğin kilitlenmesini rica ediyorum sn.hellim'den....

Ustalar birer birer küstürülüyor.. lütfen ...yönetimden isteklere kulak vermesisini rica ediyoruz...

4. The Following 6 Users Say Thank You to Biocan For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    22.658
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    24.559
    Toplam Teşekkür
    6.153 Yazısı Teşekkür aldı

Forum yöneticisi Hellim Hanım'ın üzerine çullanmak da çok yanlış bu arada, onu da önemle belirteyim. Keşke hepimiz onun kadar iyi niyetli olsak ve onun kadar kolay affedebilsek. Bu kadar pozitif ve günümüzde insanlarda az bulunur özelliklerden dolayı birini eleştirmemeye çok dikkat edelim.

Ben forumlarda yeni değilim, moderatörünün egosu tarafından katledilen çok forum gördüm. Unutmayalım ki bu forumun bu kadar sıcak bir yer olmasında moderatörün fazla müdahil olmamasının da çok payı var.

Sanırım istenen şey ısrarla küfürlü yazılar yazarak herkesi rahatsız edenlerin kalıcı olarak uzaklaştırılması ve topic sahiplerine istedikleri mesajları silme yetkisi verilmesi. Bu iki şart sağlanırsa sıkıntı ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

Ama yukarıda yadığım gibi tepkimizi ve fikirlerimizi yanlış ifade etmemeye ve kaş yaparken göz çıkarmamaya çok dikkat edelim.

Ben Pala'ya inanmıyorum ama o bana inanıyor...

6. The Following 9 Users Say Thank You to Strategist For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    9.755
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.351
    Toplam Teşekkür
    263 Yazısı Teşekkür aldı

halojen de gelsin
    Zenci Mahallesindeki Solaryumcu

8. The Following 5 Users Say Thank You to atakir For This Useful Post:

Yer
    teprik ederim
    Teşekkür Teşekkür 
    66.763
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.837
    Toplam Teşekkür
    13.699 Yazısı Teşekkür aldı

Evet hellim apla melek gibi bi insan bencede .... Hayırlısı olsun ... Hellim aplaya yüklenmemek gerekir bencede ... çözüm noktasında uzlaşma sağlanabileceğini düşünüyorum neyse .. Bende çok karışmak istemiyorum artık ... Hayırlısı olsun
    2013,00

10. The Following 7 Users Say Thank You to selçuklu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    7.676
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    855
    Toplam Teşekkür
    226 Yazısı Teşekkür aldı

Saraylı abi geri gelsin

12. The Following 5 Users Say Thank You to kafayı_yemis_dusler For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    2.246
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    3.878
    Toplam Teşekkür
    1.116 Yazısı Teşekkür aldı

Saraylı abi üç beş kişiye kızıyon bu kadar adamı üzüyon! Gel işte üzme bizi!

14. The Following 6 Users Say Thank You to AMON RA For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

EVET GERİ GELSİN 31 100,00%

Hazır gelirken hexen bubayıda alsın gelsinler. Miço pisiğide unutmasın saraylı usta

16. The Following 6 Users Say Thank You to cırcır For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    5.741
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.354
    Toplam Teşekkür
    600 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Strategist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum yöneticisi Hellim Hanım'ın üzerine çullanmak da çok yanlış bu arada, onu da önemle belirteyim. Keşke hepimiz onun kadar iyi niyetli olsak ve onun kadar kolay affedebilsek. Bu kadar pozitif ve günümüzde insanlarda az bulunur özelliklerden dolayı birini eleştirmemeye çok dikkat edelim.

Sanırım istenen şey ısrarla küfürlü yazılar yazarak herkesi rahatsız edenlerin kalıcı olarak uzaklaştırılması ve topic sahiplerine istedikleri mesajları silme yetkisi verilmesi. Bu iki şart sağlanırsa sıkıntı ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum.

Ama yukarıda yadığım gibi tepkimizi ve fikirlerimizi yanlış ifade etmemeye ve kaş yaparken göz çıkarmamaya çok dikkat edelim.

18. The Following 8 Users Say Thank You to Kanaatkar For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    209
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    493
    Toplam Teşekkür
    97 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı Strategist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben forumlarda yeni değilim, moderatörünün egosu tarafından katledilen çok forum gördüm. Unutmayalım ki bu forumun bu kadar sıcak bir yer olmasında moderatörün fazla müdahil olmamasının da çok payı var.

Yaşadığımız olaya sebep veren kişi zaten kalıcı uzaklaştırılmıştı fakat sistemdeki sorundan dolayı sürekli yasaklı listesinde olduğu halde yasağı kalkmış. (Sayın astatin diğer sürekli yasağı bulunan bir üyenin yasağının kalktığını söylemeseydi bu sorunun farkına şu an bile varamazdım.)

Diğer istek olan konu yetkisi ayrı bir eklenti kodlanmasıyla olabilir basit bir anket için bile 3 sayfaya yakın kod yazmak zorunda kaldım. Yetki özelliğinin üzerinde çalışıyordum ama çalışıp çalışmayacağından emin olmadığım için söyleme gereği duymamıştım.

Bu olayda en çok kalbi kırılan benim. Yukarıdaki mesajı sayın astatinin ısrarı üzerine attığımı bilmenizi isterim.

20. The Following 16 Users Say Thank You to HeLLiM For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    140
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    341
    Toplam Teşekkür
    61 Yazısı Teşekkür aldı

gelmez ise kendisine küserim..

22. The Following 6 Users Say Thank You to ebru90 For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    4.610
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    1.648
    Toplam Teşekkür
    494 Yazısı Teşekkür aldı

Forum hariçi Sn Saraylı'ya ve Sn Halojen'e ulaşabilen varsa ulaşıp son durumu bildirse sanırım her ikiside döner.
    İnsanlar geleceği bilemez, düşündüğünü veya duyduğunu değil gördüğünü trade et, terse giderse stop yap.
    ---------------
    Burada yer alan bilgi ve yorum yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, hele al-sat tavsiyesi hiç değildir.

24. The Following 5 Users Say Thank You to hilmi For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri