Sayfa 2/14 İlkİlk 123412 ... SonSon
157 sonuçtan 13 ile 24 arası

Konu: Seviyeli Tartışma

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı bull market Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şovalye gelsin teknik resim koysun... hepinizle tek tek uğraşacak gücüm yok bu açık ortada asti, bende iktisat okudum, sendeki o müthiş yazma becerisine sahip değilim, iyi yazıyosun, iyide karalama kampanyası yapabildiğini herkes daha evvel gördü, cevap olarak enortona özelden yolladım burada siliniyor...
    Bana gönderdiğini buraya tekrar yapıştır bence... Onda silinecek bir kısım göremedim... Cevap vermiş olursun böylelikle...
    Konu para olduğunda herkesin dini aynıdır.

Voltaire

2. The Following 2 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    17.466
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    20.796
    Toplam Teşekkür
    7.064 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana gönderdiğini buraya tekrar yapıştır bence... Onda silinecek bir kısım göremedim... Cevap vermiş olursun böylelikle...
    Gönderdim sildi ne yapabilirim, sende varsa kopyala gönder bi zahmet...
    ** Savaşa başlarken ve masaya otururken her ihtimali göz önüne al!.. Ve kendini en kötü duruma hazırla!
    Hun İmparatoru ATİLLA

4. The Following User Says Thank You to bull market For This Useful Post:

Yer
    teprik ederim
    Teşekkür Teşekkür 
    66.763
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.837
    Toplam Teşekkür
    13.699 Yazısı Teşekkür aldı

cümleten iyi akşamlar .. şövalye patron geri gelsin ..
    2013,00

6. The Following User Says Thank You to selçuklu For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür

Alıntı bull market Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gönderdim sildi ne yapabilirim, sende varsa kopyala gönder bi zahmet...
    Buradan silindi ise yeniden yapıştırmanın bir anlamı yok, yeniden silinir demekki.. Yok eğer silinmeyecekse zaten sn hellim, ilgili mesajların geri getireceğini söyledi... Neyse olan oldu... Olmuşla ölmüşe çare yok...

Voltaire

8. The Following 3 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Yer
    teprik ederim
    Teşekkür Teşekkür 
    66.763
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    55.837
    Toplam Teşekkür
    13.699 Yazısı Teşekkür aldı

onu 9 u anlamam şövalye patron geri gelsin .. .
    2013,00

10. The Following User Says Thank You to selçuklu For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    684
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    133
    Toplam Teşekkür
    69 Yazısı Teşekkür aldı

Standart tartışma

Dün geceki olaylar, terbiyesiz bir insanın aşağıdaki mesajı ile başlamıştır. Bu mesaja kadar yapılan bütün yazışmalar eleştiri niteliğindedir. Bu mesaja kadar küfür yoktur, küfürler bu mesajdan sonra başlamıştır. İnasanlar birbirlerini ağır şekilde de eleştirebilirler. Kuzu'yu tam bir sayfa yazı yazıp eleştirenlerin bu mesajları görmemeleri, çok ilginçtir.

Küçükken peder beyin yalısında kardeşim ile boş zamanlarımızda ata biner zaman geçirirdik. Fakat canımız artık başka şeyler istiyordu, ata binmekten sıkılmıştık. Sabahları kahvaltımızda kuş sütü eksik olmazdı, Kahya bey bu ihtiyacımızı karşılamak için hergün kuş avına çıkar avlanırdı. Peder beye bir gün; "Babacığım biz ata binmekden çok sıkıldık Kahya Efendi ile bugün ava çıkabilirmiyiz?" dedim. Peder bey memnuniyetle evet dedi. Kardeşim, ben, şoför bey ve kahya efendi Maybach marka otomobilimizle avlanma sahasına gittik. Kahya efendinin öğretileriyle bıldırcın vurmaya çalışıyordum, ancak atışlarım sürekli başarısızlıkla sonuçlanıyordu. Derken iğne yapraklı çam ağcının dalında beyaz bir kuş gördüm, bir kaç el ateş etmeme rağmen tüfek tutukluk yapıyor, ateş almıyordu. Kahya efendi bana dönerek; "Efendim nişan aldığınız kuş güvercindir, givercine tüfek patlamaz" dedi. Sebebini sorduğumda güvercinin kutsal bir kuş olduğunu ve bu yüzden bu hayvanat-ı mahlukata tüfeğin patlamayacağını söyledi.

Aziz kardeşlerim şimdi bu adam bize bu hikayeyi neden anlattı diye içinizden soruyorsunuzdur. Bugün metastock programını incelerken son barın hemen altında beyaz bir güvercin belirdi. Short pozisyonda olmama rağmen barın hemen altındaki desteğin kırılmayacağını bu vesile ile anladım nede olsa güvercine tüfek patlamıyordu, tüfek patlamayan hayvana bar nasıl patlayabilirdiki? Aşağıda göreceğin resimi o anda Print Screen yaptım, görüldüğü üzere güvercin desteği adeta koruyor ve güçlendiriyor. Yarın bu desteğin kırılması bence imkansız.
    Şimdi burada bir sürü laf ebesi çıkar, burada da küfür yok der. Ben de olsam, o suçlamalardan sonra bu yazıyı yazana küfür ederim.
    Daha sonra aşağıdaki mesaj yazılmış... Sadece Kuzu'yu suçlayanlar bu mesajları niçin hiç görmüyorlar? Kuzu alkollü olduğunu yazmış ve mesajlarda içmeye devam ettiğini de belirtmiş. Adam, foruma üye oluyor, daha 10 mesajı olmadan Kuzu'ya çatıyor.
    Tahrik yok mu burada ?

Sistemim Türk makineleri gibi 'Tıkır Tıkır' çalışıyor enerton bey, son pozisyonum Long.

Eksper kardeşim sana gelince, binme olayını bizim Kahya efendiye açtım; Aşcı, uşağa, uşak bahçıvana, sonra hepsi size binecekmiş. Müsaitseniz yalıya beklerim yarın.

12. The Following 5 Users Say Thank You to iyi çocuk For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür

Alıntı iyi çocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün geceki olaylar, terbiyesiz bir insanın aşağıdaki mesajı ile başlamıştır. Bu mesaja kadar yapılan bütün yazışmalar eleştiri niteliğindedir. Bu mesaja kadar küfür yoktur, küfürler bu mesajdan sonra başlamıştır. İnasanlar birbirlerini ağır şekilde de eleştirebilirler. Kuzu'yu tam bir sayfa yazı yazıp eleştirenlerin bu mesajları görmemeleri, çok ilginçtir.

Şimdi burada bir sürü laf ebesi çıkar, burada da küfür yok der. Ben de olsam, o suçlamalardan sonra bu yazıyı yazana küfür ederim.
    Daha sonra aşağıdaki mesaj yazılmış... Sadece Kuzu'yu suçlayanlar bu mesajları niçin hiç görmüyorlar? Kuzu alkollü olduğunu yazmış ve mesajlarda içmeye devam ettiğini de belirtmiş. Adam, foruma üye oluyor, daha 10 mesajı olmadan Kuzu'ya çatıyor.
    Tahrik yok mu burada ?
    Yapma be

o arkadaş o mesajı saat kaçta atmış, jani herkese hakaret dolu mesajlarını saat kaçta atmış bir bak istersen...

Voltaire

14. The Following User Says Thank You to enorton For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı iyi çocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tahrik yok mu burada ?
    Şimdi birisi bana yukarıda örneğini verdiğin türden bir mesaj yazacak. Ben tahrik olacağım ve dönüp başka iki forum üyesine hakaret edeceğim. Bu da savunulacak..He mi? Bu mudur mantığın?

Ayrıca mesajların akışı saatleri v.b. senin dediğin gibi değil.. Bir daha bak bence
    BANGA mühim

16. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Yer
    Çanakkale/Biga
    Teşekkür Teşekkür 
    540
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    602
    Toplam Teşekkür
    147 Yazısı Teşekkür aldı

Yapma be

o arkadaş o mesajı saat kaçta atmış, jani herkese hakaret dolu mesajlarını saat kaçta atmış bir bak istersen...
    Bakmaz abi nasıl baksın misyonu belli herkesindün döküldü herkesin etekleri
    Amaç eğlenceyse psikolojinizle takılın amaç kazanmaksa sisteminize güvenin...

18. The Following 3 Users Say Thank You to vobarey For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    684
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    133
    Toplam Teşekkür
    69 Yazısı Teşekkür aldı

Yapma be

Baktım ben... Bu mesajdan sonra başlamış olaylar.
    Kuzu'yla Quin arasında yazışmalar var daha öncesinde, küfür yok...
    O mesajları yazan cevap versin, sen niçin karışıyorsun?

Teşekkür Teşekkür 
    8.118
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    139
    Toplam Teşekkür
    36 Yazısı Teşekkür aldı

Anladığım kadarıyla Jani nin kaygısı düşüşün başlangıç noktasını kaçırılmaması. Kaosun teorisinin başlangıç noktasına bağlılık ilkesinin önemli olduğunun bilinciyle...

21. The Following User Says Thank You to men For This Useful Post:

Yer
    Shadizar
    Teşekkür Teşekkür 
    36.921
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    93.341
    Toplam Teşekkür
    33.405 Yazısı Teşekkür aldı

Hacı bu grafik yalan, photoshop ta çizdirip gelip burda bize kaktırmaya çalışıyorsun yemezler...
    free-hand daha kolay..zaten aracı kurumdan asistan istedim..her gün okları aynıyere oturtana kadar imanım gevriyor...bana bir asistan lazım dedim.. onlar kabul etmediler..çok masraflı oluyorsun dediler... başkaları daha ucuza yapıyorlar bu işi..üstelik lisanslı free-hand masrafı gibi masraflarda yok onlarda dediler
    BANGA mühim

23. The Following 3 Users Say Thank You to Astatin For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri