Sayfa 3/3 İlkİlk 123
32 sonuçtan 25 ile 32 arası

Konu: Geçimini Sadece VOB ile Sağlayanlar Köşesi

Yer
    Ankara
    Teşekkür Teşekkür 
    277
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    997
    Toplam Teşekkür
    270 Yazısı Teşekkür aldı

3 senedir vobtan geciniyorum kazançta oldukça tatminkar, evde pjmamayla tatilde mayoyla ,ziyaratte,sohbette heryerde işimi yapabiliyorum daha ne isteyim.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. The Following 6 Users Say Thank You to clark For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür
    5.355 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı clark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 senedir vobtan geciniyorum kazançta oldukça tatminkar, evde pjmamayla tatilde mayoyla ,ziyaratte,sohbette heryerde işimi yapabiliyorum daha ne isteyim.
    Abi sen nerdesin yaw, geçen gün senin mesajlarını arattım en son Temmuzda yazmışsın... Özledik yorumlarını, arada gel bir yorum yap...
    Konu para olduğunda herkesin dini aynıdır.

Voltaire

4. The Following 4 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Yer
    Ankara
    Teşekkür Teşekkür 
    277
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    997
    Toplam Teşekkür
    270 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı enorton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen nerdesin yaw, geçen gün senin mesajlarını arattım en son Temmuzda yazmışsın... Özledik yorumlarını, arada gel bir yorum yap...
    Forumlardan iyice soğudum bir kaç denyo para kaybettği zaman hursını bizden çıkartıyor laf dalaşını da hiç sevmem ,kendi işime bakıyom sizin gibi kaliteli insanları da takip etmeye çalışıyorum bol kazançlar
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır. Bu görüŞler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle sadece bu forumda yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. The Following 5 Users Say Thank You to clark For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür

Alıntı clark Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumlardan iyice soğudum bir kaç denyo para kaybettği zaman hursını bizden çıkartıyor laf dalaşını da hiç sevmem ,kendi işime bakıyom sizin gibi kaliteli insanları da takip etmeye çalışıyorum bol kazançlar
    Abi estafirullah o senin kaliten, seni bilen biliyor... Şu forum dünyasında tanıdığım en harika 5 trader dan birisin... Senin deneyimlerinden, analiz ve yorumlarından her zaman yararlanmak isteriz... Sen yine arada gel bişeyler çiziktir... Boşver milleti...

Voltaire

8. The Following 3 Users Say Thank You to enorton For This Useful Post:

Yer
    istanbul
    Teşekkür Teşekkür 
    8.177
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    14.670
    Toplam Teşekkür

Bayadır bu topiğe uğrayan olmamış... Ben işten çıkalı 14 ay olacak nerdeyse bu süreçte vobdan geçinmeye devam ediyorum... Zengin olamadım daha ama batmadan devam ediyoruz

Voltaire

Teşekkür Teşekkür 
    4.077
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    2.831
    Toplam Teşekkür
    915 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı positive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Voba iş olarak bakmak ile başka bir yerde çalışırken işlem yapmak arasında çok fark var. İş olarak disiplinli bir şekilde takip edilmesinin daha faydalı olacağını düşünüyorum. Ama şöyle birşey de var, vobun evden takip edilmesinin belirli psikolojik sorunlar yarattığını düşünmekteyim. Sabah seans zamanı kalk, bütün gün seansı izle, sonra oturduğun masadan kalk, koltuğa geç televizyon izlemeye devam et... Zaten psikolojinin çok önemli oldugu bir piyasada işlem yapmaktayız, gün içinde net verilmesi gereken bir sürü karar bizi beklemekte, birde bu kararlara uğraşılması gereken psikolojik sorunlar eklenirse kazanc sağlamak daha da güç olacaktır. Vobu profesyonel olarak takip edenlerin bu işleri kendi ofislerinden yürüttüğünü düşünmekteyim. Pjamalarlarla vob takip edilmez Aslında sadece vob değil hiç bir iş pijamalarla yapılmaz
    katılmıyorum

Teşekkür Teşekkür 
    5.260
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    7.039
    Toplam Teşekkür
    2.197 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı cırcır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılmıyorum
    ben de ben de
    "Yeni dönemde eğer milletvekili seçilirsem, biraz da emekli gibi yaşayıp, torunlarıma vakit ayırmak istiyorum. Seçilemezsem de TOKİ'ye geri dönerim"-TOKI Baskani!!!

Yer
    Çanakkale/Biga
    Teşekkür Teşekkür 
    540
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    602
    Toplam Teşekkür
    147 Yazısı Teşekkür aldı

Bende geçimimi sadece vob tan sağlıyorum benim de yaklaşık 2 sene oldu ve evde pijamalarımla full disiplin olmasa da %70 80 disiplinle geçmimi sağlıyorum bugüne dek 3 kez kriz yaşadım ama ama bu krizler 2007 yılında oldu hep fakat yaşanan kayıpları 2-3 ayda hep telafi edip kara geçtim herneyse sonuçta buna kimse iş olarak bakmıyor çünkü hep pc başında olmak kimseye iş gelmiyo bu ülkede ancak para burda ve bende henüz tam istikrarlı olmasam da riskleri bilip önündeki 3-4 ayı planlayarak gidince bi şekilde işler yolunda gidiyor... İnsanın üzerine giydiği şeyin hiçbir anlamı yoktur bence disiplinli para yönetimini bilen herkes azıcık ta ii risksiz bi sisteme sahip oldumu bu işi götürür buradaki tek can alıcı nokta zarar etmekten dolayı mutlu olabilmek ve sabır gösterebilmek... Benim zararlarım çok kısıtlı genelde ama zarar edince daha mutlu oluyorum çünkü o zaman sisteme kesin bağlı kalarak kesin kazandıracağı inancıyla hiçbir pozdan kaçmıyorum ehehehe
    Amaç eğlenceyse psikolojinizle takılın amaç kazanmaksa sisteminize güvenin...

13. The Following 3 Users Say Thank You to vobarey For This Useful Post:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri