Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
42 sonuçtan 25 ile 36 arası

Konu: Yeni Üye Kabul Alanı

panarya

O ******** Cok Ugrasti Ama ******** Yirtiyor Simdi Uye Bulamiyor Forumuna Senin Ki De Az Cok Yol Almis Yolu Bozma Bu Forumda Ben Olmadan Bu Forum Yuurumez Kendinizi Avutmayin

panarya

Bana Bakk Hellimisin Her Ne Haltsan Bu ******* Forumun Yoneticisiyim Diye Daglari Sen Yaratmadin Sen De Bİr ******* Degilsinn Bunu Unutma Hele O ******* Evladi ********* Oyle ************ Girdi ******

panarya

Redkitin **** Silahi ******* Lazim Sen De Onun Giibi Olmussun Bu Forumda Da Bir Halt Olacagi Yok Azicik Uye Sayiniz Artti ******** Kalkti O ******** Indiririm Ben Guzelim Bir ******* Da Yapamazsin

4. 26.08.08, 00:25

5. 26.08.08, 00:27

6. 26.08.08, 00:28

7. 26.08.08, 00:31

8. 26.08.08, 00:32

9. 26.08.08, 00:33

10. 26.08.08, 00:36

Teşekkür Teşekkür 
    209
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    493
    Toplam Teşekkür
    97 Yazısı Teşekkür aldı

Sn panarya belliki birşeylere kızmışsınız ama bu öfkenizi küfürsüz birşekilde dile getirirseniz hiçbir yazınızı silmeyeceğim.

12. The Following User Says Thank You to HeLLiM For This Useful Post:

13. 26.08.08, 00:38

panarya

Alıntı HeLLiM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn panarya belliki birşeylere kızmışsınız ama bu öfkenizi küfürsüz birşekilde dile getirirseniz hiçbir yazınızı silmeyeceğim.
    İSTERSEN SİL KIZIM CANIMI SIKMA BENIM UMRUMDA DEGIL SENIN BU ******** FORUMUN ************************* *********OLACAKSINIZ EN ONCE KENDINIZI BIR ***********SANMAYACAKSINIZ NE O *******FORUMA YENI GELENLERI HAPIS EDIYORSUN SEN BURAYA SENIN ********LAN ****************************************

panarya

Istedigin Kadar Sİl Sen Benim Yazimi Silsen De Silmesen De Umrumda Degil Sen Simdi Hesabini Ver Bakayim Buraya Yeni Uyeleri Ne Hapis Ediyorsun Cok Mu Bir ******* Yariyor ******Forumun *******************************

16. 26.08.08, 00:42

17. 26.08.08, 00:44

Teşekkür Teşekkür 
    209
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    493
    Toplam Teşekkür
    97 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı panarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Istedigin Kadar Sıl Sen Benim Yazimi Silsen De Silmesen De Umrumda Degil Sen Simdi Hesabini Ver Bakayim Buraya Yeni Uyeleri Ne Hapis Ediyorsun Cok Mu Bir ******* Yariyor ******Forumun *******************************
    Bakın nedeni çok açık yukarıda kaç mesajınızı sildim. Bir bayanla nasıl konuşacağınızı bilmiyorsunuz sanırım. Kız arkadaşınızla veya karınızladamı böyle konuşuyorsunuz ?

19. The Following User Says Thank You to HeLLiM For This Useful Post:

20. 26.08.08, 00:46

panarya

ne oldu yıne sıldın vay be anlasıldı bu boyle olmayacak ıyı hadı bakalımYENI BUTUN UYELERIN NE *****OLDUGUNU ANLASIN FORUMUN **************UN ********SENI EKLE *******GEL SENIN BI ********************

22. 26.08.08, 00:51

23. 26.08.08, 00:51

24. 26.08.08, 00:52

Teşekkür Teşekkür 
    209
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    493
    Toplam Teşekkür
    97 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı panarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne oldu yıne sıldın vay be anlasıldı bu boyle olmayacak ıyı hadı bakalımYENI BUTUN UYELERIN NE *****OLDUGUNU ANLASIN FORUMUN **************UN ********SENI EKLE *******GEL SENIN BI ********************

Sizin üyeliğinizi durupdururken sildiysem tamam haklısınız ama buna siz inanabiliyormusunuz ? Benim forumum değil hepimizin forumu..Bukadar ofkeli olmanızın bir nedeni vardır elbet.Herzaman insanlar kendilerini birbirlerinin yerine koymalılar.

26. The Following User Says Thank You to HeLLiM For This Useful Post:

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

abicim seni sesverdim ya bunları yazdıgına ınanamıyorum ? abi bu senmisin ?

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

ah be abi ah be abi

Teşekkür Teşekkür 
    0
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    0
    Toplam Teşekkür
    0 Yazısı Teşekkür aldı

Alıntı ********** Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne Diyorsun Lan Camadan Cik Aradan Kim Oldugunu Tanit Hele Yavas Gel Aradan Cik Caktirma Simdi Sana Da
    abi ana avrat düz gitmeyle olmuyor bu işler herşey para değil hayattaki en önemli şey kendini diğer insanlara sevdirmek sen bunun yerine soğutuyorsun iyice

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri