3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ülkemizdeki Gizli VahŞet!

Teşekkür Teşekkür 
    81
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    12
    Toplam Teşekkür
    7 Yazısı Teşekkür aldı

Standart Ülkemizdeki Gizli Vahşet!

bu başlık en hafif tabir bence bu olay karşısında.Geçenlerde bir arakadaş daha masumane insanları soyma yöntemini anlatmıştı bir başlıkta.Ya buna ne denir?Resmen cinayete teşebbüs...

(Alıntıdır)

HABERVıTRıNı/ÖZEL) Adana istikametinden Ankara' ya gitmekte olan bir vatandaş başından geçenleri anlatırken yaşadığı şokun etkisinden hala kurtulmuş değil. Yolda giderken geçirdiği kazayla beraber gerçeği öğrenen M.K yaşadığı olayı şöyle anlattı:

“Adana istikametinden Ankara'ya gelirken Aksaray'a 30 km mesafede

AKÇAKENT civarındaki devlet karayolunda akşam saat 21.00 sıralarında büyük bir trafik kazası geçirdim. Arabamla yolun ortasında gece karanlığında ne

olduğunu anlayamadığım bir nesneye çarptım ve arabam nesnenin üzerinden geçemediği için darbenin etkisiyle ön tarafı parçalanarak,Bütün hava yastıkları patladı ve ben kontrolü kaybettiğim için takla atmaya başladı 6 veya 7 takladan sonra yol kenarındaki şarampole doğru yuvarlandı ve kayalıklara saplandı.

Allaha şükür arabada benden başka kimse yoktu şuurum yerinde olduğu için infilak eder korkusuyla yan duran araçtan,hemen çıktım ,tepeyi

tırmanarak yola çıktım . Asıl ilginçlik burada başlıyor yol kenarına çıktım arabaya bakmak için arkamı döndüğüm anda 3 şahıs tam arkamdalar! Kazanın şokundayım tabi! Onca takladan sonra nerede olduğumu bile kestiremiyorum. Fakat yinede etrafa bakıyorum hiçbir yerde yerleşime dair bir ışık yok ev yok, araba yok. Kayalık ve ilerisi tarlalar bu adamlar nereden çıktı? Yanıma gelip ağabey arabada bir şey var mı, kimse var mı diye sorular soruyorlar. Yok dedim. Sonra onlar arabaya doğru gitti .Tabii kazanın etkisiyle bütün koltuklar,camlar parçalanmış bagajda bulunan eşyalar şarampole dağılmış durumda. Tabii o dakikalarda kazayı g ören diğer araçlar yavaş yavaş toplanmaya, insanlar gelmeye başladılar. Ambulansın gelmesiyle genel kontrol amacıyla beni hastaneye götürdüler. Hastanede kazanın nasıl olduğunu merak edenlerle konuşurken acı ama çok acı bir gerçeği öğrendim. Meğer benim yolda çarptığım nesne araçları soymak amacıyla yola koyulan koca bir kaya parçasıymış!Hastanedekiler o bölgenin mimli olduğunu bu tarz kazaları bildiklerini söylediler , hatta daha da ilginç şeyler aktardılar. Üst geçitten aşağı ipin ucuna taş bağlayarak, tam cam hizasına gelecek şekilde sarkıttıklarını ve gece geçen araçların bu taşa çarparak,camlarının parçalandığı ve kaza yapıp ölmezlerse, durdukları anda yine yardım amacıyla gelip aracı soydukları yol kenarına pusuya yatıp geçen arabanın kalitesine göre gece karanlığında birkaç km ilerideki arkadaşlarına el feneri ile işaret verip onlarda yolun iki kenarında tüfekle saçma atıp camları patlattıkları ve yine duran aracı soydukları gibi, canice metotlar uyguladıklarını öğrendim.”

Ayrıca M.K kazaya sebebiyet verenlerin amaçlarının kaza yapanların ölmelerini sağlamak olduğunu belirterek bu sayede kendilerinin tanınmamasını sağlamak olduğunu vurguladı.

Bu tür olayların çok sık yaşandığı karayollarında diğer vatandaşların dikkatli olması gerektiğini ifade eden M.K. araçlarda olan her şeyi çalan hırsızlarının aynı zamanda birer insan katili olduklarının da altını çizdi.

"Alıntı"

buna inanmak istemiyorum

Teşekkür Teşekkür 
    18
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    10
    Toplam Teşekkür
    6 Yazısı Teşekkür aldı

Bende inanmak istemiyorum. Böyle bir olayın olması durumunda, Devlet ve özellikle basının sessiz kalmayacağına inanıyorum. Bence deli saçması bişey. Madem mimli bir yer ve bir süre kazazede var. Hiç birisinin basında yada devlete şikayette bulunmamasını aklım almıyor.

Teşekkür Teşekkür 
    8
    Teşekkür Toplam Teşekkür 
    6
    Toplam Teşekkür
    5 Yazısı Teşekkür aldı

Ne yazıkki doğru olduğuna inanıyorum nedenmi gazetede okumuştum özellikle üst geçit veya köprülerden aynı şekilde taş sarkıtıldığını ön cam hizasında. bende neredeyse fobi oluştu üst geçitlerin altından geçerken.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri